CNN Binasında Bomba Alarmı: Canlı Yayını Kesip Binayı Terk Ettiler

ABD'de, birçok kritik noktada bomba alarmı verildi. CNN International kanalında, şüpheli paket nedeniyle canlı yayın kesilerek, bina tahliye edildi.

CNN Binasında Bomba Alarmı: Canlı Yayını Kesip Binayı Terk Ettiler

ABD'de birçok noktaya bomba alarmı verildi. Eski ABD Başkanı Obama ve Dışileri Bakanı Clinton'un ofsilerine, Beyaz Saray'a, CNN International kanalının bulunduğu binaya ve Time Warner Center binasına gönderilen bombalı paketler, ülkede alarm verilmesine sebep oldu.

CNN BİNASI BOŞALTILDI

CNN çalışanı Eric Levenson, New York'taki CNN binasının da boşaltıldığını duyurdu. Levenson, olay yerine çok sayıda polisin geldiğini yazdı. CNN binasında yaşanan panik ve çalışanlarının binayı boşaltma anı kameralara yansıdı. New York'taki Time Warner Center'ın da şüpheli bir paket sebebiyle tahliye edildiği belirtildi. İkiz gökdelenlerden oluşan Time Warner Center, 230 metre yüksekliğinde ve 55 kattan oluşuyor.

BOMBALI PAKETLER GİZLİ SERVİS ELEMANLARI TARAFINDAN FARK EDİLDİ

ABD basınında yer alan habere göre, ABD eski Başkanı Barack Obama ve eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton'ın ofislerine bombalı paket gönderildi. Bombalı paketler, gelen kargoları inceleyen gizli servis elemanları tarafından fark edildi. Paketler Obama ve Clinton'a ulaşmadan imha edildi. Yetkililer, bombalı paketlerin 2 gün önce ünlü iş adamı Soros'un evine gönderilenlerle aynı olduğunu açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7