11 Eylül Altın Fiyatları

Ekonomi başlığı altında vatandaşların en çok araştırdığı konulardan birisi olarak öne çıkan altın fiyatları ile ilgili son dakika hareketliliği yaşanıyor. Peki, gram, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları güne nasıl başladı ve şu an kaç TL?. İşte, uzman yorumları eşliğinde 11 Eylül 2019 Çarşamba bugün canlı rakamlar...

11 Eylül Altın Fiyatları

Altın fiyatlarında son dakika! Kültürümüzde de hediye ve yatırım açısından büyük ve önemli bir nesne olan bu değerli metalin durumu oldukça yakından takip ediliyor.

Eylül itibari ile düğün sezonunun sona ermesine az bir zaman kala son dakika altın fiyatları sorgulamaları da yoğunluk kazandı.

Bu doğrultuda, gram ve çeyrek altın başta olmak üzere Pazartesi gününden itibaren inişli çıkışlı seyir içerisinde bulunan fiyatların hafta ortasında ne şekilde olacağı oldukça merak ediliyor.

Sizler için, 11 Eylül 2019 Çarşamba gününe özel canlı ve güncel rakamlarla gram, yarım, tam, cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları bilgisini derledik.

GRAM ALTIN FİYATLARI

Gram altın, son senelerde büyük bir ilgi görerek çeyrek altına oranla oldukça tercih edilmeye başlandı.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki sorgulamalar da aynı doğrultuda yoğun bir şekilde devam ediyor. Gram altın, 11 Eylül 2019 Çarşamba gününe 276,57 TL'den alınıp 276,63 TL'den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Uzun yıllar boyunca büyük rağbet gören çeyrek altın, en çok tercih edilen tür olarak dikkat bilinmektedir. Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastıkaltı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır.

Çeyrek altın sabah saatlerinde 444,89 TL'den alınırken 454,97 TL'den satılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7