11 Haziran Döviz Kuru

Döviz kuru hareketliliği dolasıyla dolar fiyatları son dakika haberleri ile yakından takip ediliyor. Dolar ve Euro ne kadar kaç TL? 11 Haziran 2022 Canlı Dolar Euro döviz fiyatları ile 1 Dolar ne kadar?

11 Haziran Döviz Kuru

Gün içerisinde en çok takip edilen döviz kurundaki son durum merak ediliyor. "Euro Dolar ne kadar, kaç TL? 11 Haziran Bugün 1 euro ve dolar ne kadar?" şeklindeki sorular her yeni günde araştırma konusu haline geliyor.

Hazine Bakanlığı açıklaması sonrası "Bu sıkıntılı döneme rağmen uyguladığımız politikalar ile bu süreci de başarıyla atlatacağımızdan şüphemiz yok." açıklaması sonrası Dolar/TL kurunda sert bir düşüş yaşandı.

Peki Dolar ve Euro ne kadar kaç TL? 11 Haziran 2022 Canlı Dolar Euro döviz fiyatları ile 1 Dolar ne kadar?

İşte canlı, güncel ve anlık dolar euro fiyatları ve döviz kuru takip ekranı...

DOLAR NE KADAR?

ALIŞ: 17,0203

SATIŞ: 17,0373

EURO NE KADAR?

Euro/ TL kuru 11 Haziran 2022 Cumartesi itibariyle

ALIŞ: 18,004

SATIŞ: 18,0475

DOLAR EURO DÖVİZ KURU SON DURUM

Hazine ve Maliye Bakanlığı, bu akşam saatlerinde ekonomiye ilişkin yeni adımlar atılacağını duyurdu. Bakanlığın, "Bu sıkıntılı döneme rağmen uyguladığımız politikalar ile bu süreci de başarıyla atlatacağımızdan şüphemiz yok." açıklaması sonrası Dolar/TL kurunda sert bir düşüş yaşandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı, ekonomiye ilişkin atılacak yeni adımların bu akşamdan itibaren ilgili kurumlarca paylaşılacağını belirtti.

Bakanlık, açıklamasında, "Bu sıkıntılı döneme rağmen uyguladığımız politikalar ile bu süreci de başarıyla atlatacağımızdan şüphemiz yok." denildi.

DOLAR/TL'DE SERT DÜŞÜŞ

Söz konusu gelişmenin ardından gün içerisinde 17.25 seviyelerini gören Dolar/TL kuru 16.80 seviyelerine kadar geriledi.

Açıklama sonrasında, Euro/TL ise 18,00 seviyesinin altını gördü.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109