11 Kasım Altın Fiyatları

Yatırımcısı tarafından araştırılan altın fiyatlarında rakamlar belli oldu. Altın fiyatları talebin fazla olması ya da satın alma durumunda yükselirken tam tersi durumda da altın fiyatları düşer. Düşüş eğilimine geçen altının gram fiyatı 212 lira bandında işlem görüyor.

11 Kasım Altın Fiyatları

ÇEYREK ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Çeyrek altın ülkemizde en çok tercih edilen altın çeşitleri arasında ilk sırada yer alır. Düğün, nişan ve kına gibi törenlerde ülkemizde en çok hediye edilen nesneler çeyrek altındır. Ayrıca çeyrek altın birikim konusunda da en çok tercih edilen araçlardandır. Yastık altı altını denilen altınlar da çeyrek altındır. Çeyrek altın 10 Kasım Cumartesi günü 339,86 TL'den alınırken 348,11 TL'den satılmaktadır

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın fiyatları da vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edilen konular arasında yer almaktadır. Yarım altın bu sabah 677,60 TL'den alınırken 696,23 TL'den satılmaktadır. Yarım altın genelde birikim için tercih edilir, düğünlerde de armağan edilmektedir

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tam altın genelde düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, birinci dereceden yakınları ve arkadaşları tarafından armağan edilir. Tam altın fiyatları konusunda son durum şu şekilde; 1.359,44 TL'den alınırken 1.388,19 TL'den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altın fiyatları konusunda vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Çeyrek altın ile Cumhuriyet altını arasında ciddi benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını da çeyrek altın da yatırım aracıdır fakat Cumhuriyet altını hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bugün 1.414,00 TL'den alınırken 1.435,00 TL'den satılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7