19 Kasım Altın Fiyatları

Haftanın son günü olan 19 Kasım Cuma günü altın fiyatları ekonomiyi yakından takip edenler tarafından sorgulanıyor. Altın fiyatları bugün ons altının etkisiyle yükseliş seyrini sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç TL? İşte MB faiz kararı sonrasında 19 Kasım 2021 tarihli altın fiyatları..

19 Kasım Altın Fiyatları

19 Kasım altın fiyatları son haftalardaki yükselişiyle birlikte bugün son dakika olarak yakından takip ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda dolar kurundaki çıkışlar ons altının yükselişini ve iç piyasadaki altın türlerinin yönünü yukarı çevirdi.

Böylece uzun zamandır düşüş grafiğinde yer alan altın yatırımcısına son haftalarda kazandırdı.

Peki, bugün hangi altın türü ne kadar oldu? İşte son dakika altın fiyatları..

GRAM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

19 Kasım Cuma günü kaydedilen güncel verilere göre ons altın bin 860 dolar. İç piyasadaki altın fiyatları da bu oranlarda dengelendi. Geçtiğimiz hafta 600 lirayı aşarak önemli bir kritik eşiği geçen gram altın an itibarıyla 667 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın bugün 900 liranın üzerindeki konumunu korurken 1053 liradan alınıyor. 19 Kasım'da çeyrek altının satış fiyatı ise 1.059 TL.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın bugün 2.112 liradan alınıyor, 2.188 liradan satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışlarla birlikte hem 3 bin lira barajını aşan hem de bu seviyelerdeki eşikleri geçen Cumhuriyet altını bugün 4 bin 225 liradan alınırken 4 bin 365 liradan da satışa sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109