20 Ocak Altın Fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde çeyrek altın fiyatları iç piyasada dolar kuru kaynaklı Merkez Bankası’nın faiz kararını beklerken dış piyasada ise ons altın odaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Altının gram fiyatı rekor seviyesinde oldukça uzak bir konumda yer alsa da yatırımcısı son gelişmeleri takip etmeyi sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın ve diğer altın fiyatları kaç TL? İşte 20 Ocak’ta altın piyasasında son durum…

20 Ocak Altın Fiyatları

Güncel altın fiyatları dış piyasada ons altın kaynaklı iç piyasada da dolar kuru kaynaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Aşı gelişmeleri sonrasında altının onsunda yaşanan hızlı düşüş yatırımcısını üzmüştü. Ons altının bin 900 dolarlardan bin 849 dolarlara kadar gerilemesiyle birlikte iç piyasada da geri çekilmeler yaşandı.

20 OCAK 2021 ALTIN FİYATLARI

ALTININ ONS FİYATI NE KADAR?

Ons altın 20 Ocak Çarşamba gününe 1849 dolar seviyesinde başladı.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Haftanın üçüncü işlem gününde altının gram fiyatı 443 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının gram altın kadar tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın bugün 723 liradan alınırken aynı dakikalarda 733 liradan da satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Ons altındaki sert düşüş sonrası 3 bin liranın altına gerileyen ve burada sabitlenen cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 881 liradan alınırken aynı dakikalarda 2 bin 924 liradan da satışa sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103