21 Haziran Altın Fiyatları

Haftanın ilk gününde altın fiyatları yatırımcılar tarafından altın fiyatlarındaki son durum merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda hem dolar kurundaki artış hem de ons altının değer kazanması iç piyasada altının gramının 500 lirayı aşmasını sağlamıştı. Son hafta ise Merkez Bankası faiz kararının da etkisiyle altın fiyatlarında düşüş yaşanmıştı. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, 21 Haziran 2021 Pazartesi günü gram altın kaç TL?

21 Haziran Altın Fiyatları

Altın piyasasında haftanın ilk gününde geçtiğimiz günlerde yaşanan aşağı yönlü değişimin etkileri sürüyor. Son dönemde yaşanan artışla birlikte 500 lira barajını aşan gram altın bu seviyenin üzerindeki konumunu devam ettiriyor mu? İşte altın piyasasında 21 Haziran 2021 Pazartesi gününe ait son veriler…

GRAM ALTIN NE KADAR?

Dolar kurunun 8,77 lira seviyelerinde yer alması ve ons altının yüzde değer kazanarak bin 773 dolara gelmesiyle birlikte gram altın 500 liraya ulaştı. Haftanın ilk gününde gram altın 500 TL’de konumlandı.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Altın yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın bugün 810 liradan alınırken aynı dakikalarda 827 liradan satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?

Son dönemdeki artışla beraber 3 bin liranın üzerindeki konumunu iyice güçlendiren cumhuriyet altını ise bugün 3 bin 237 liradan alınırken 3 bin 295 liradan da satışa sunuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103