22 Şubat Altın Fiyatları

Altın, en önemli yatırım alanlarından biridir. Bu nedenle de vatandaşlar, altın fiyatlarını daima yakından takip ediyorlar. Günlük olarak araştırma yapan vatandaşlar, "Altın fiyatları bugün ne kadar? ve "Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?" sorularının yanıtlarını arıyorlar. Altın fiyatlarındaki dalgalanmadan dolayı yatırım yapmak isteyenler güncel fiyatları ve son dakika gelişmelerini anbean takip etmek zorunda. Peki, bugün (22 Şubat 2019 Cuma) çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar? İşte tüm fiyatlar ve son dakika gelişmeleri...

22 Şubat Altın Fiyatları

Altın daima önemli bir ticaret ve yatırım aracı olmuştur.

Bu nedenle de altın fiyatları daima yakından takip edilmektedir.

Çeyrek altın, yarım altın ve tam altın da, sevdiklerimize ve yakınlarımıza hediye olarak vermek için kullanılan ürünlerden...

Peki, 22 Şubat 2019 itibariyle altın fiyatları nasıl seyrediyor?

İşte en çok araştırılan konulardan olan altın fiyatlarının güncel durumları, altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri ve canlı altın takibi...

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Son zamanlarda çeyrek altın fiyatlarındaki yükseliş, daha uygun fiyatlı olan gram altının tercih edilmesine yol açmıştır. Bu doğrultuda gram altın büyük bir ilgi görmektedir.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 22 Şubat Cuma 226,72 TL'den alınıp 226,78 TL'den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tahtını gram altına kaptırmaya yakın gözükse de, çeyrek altın uzun yıllar boyunca en önemli yatırım ve hediye aracı olarak görüldü.

Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastık altı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır. Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 364,62 'den alınırken 372,84 TL'den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir.

Yarım altın bugün 726,96 'den alınırken 745,68 TL'den satılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7