23 Ocak Altın Fiyatları

Hafta sonu altın fiyatlarına bakıldığında, altın fiyatları Merkez Bankası’nın faiz kararı sonrası ons altın odaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Altının gram fiyatı rekor seviyesinde oldukça uzak bir konumda yer alsa da yatırımcısı son gelişmeleri takip etmeyi sürdürüyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın ve diğer altın fiyatları kaç TL? İşte 23 Ocak’ta altın piyasasında son durum…

23 Ocak Altın Fiyatları

Güncel altın fiyatları dış piyasada ons altın kaynaklı iç piyasada da dolar kuru kaynaklı değişimler yaşamayı sürdürüyor. Ons altının bin 900 dolarlardan bin 854 dolarlara kadar gerilemesiyle birlikte iç piyasada da geri çekilmeler yaşandı. Dün altının ons fiyatındaki düşüşe karşın dolar kurundaki düşüşe paralel yatay bir seyir izleyen gram altın, günü bir önceki kapanışın hemen altında 441,7 liradan başladı. Merkez Bankası'nın son açıkladığı faiz kararı sonrasında altın fiyatlarında gerileme yaşanmaya devam ediyor.

23 OCAK 2021 ALTIN FİYATLARI

ALTININ ONS FİYATI NE KADAR?

Ons altın 23 Ocak Cumartesi gününe 1854 dolar seviyesinde başladı.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Hafta sonu piyasasında altının gram fiyatı 441 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Yatırımcısının gram altın kadar tercih ettiği ürünlerden biri olan çeyrek altın bugün 721 liradan alınırken aynı dakikalarda 732 liradan da satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR?

Ons altındaki sert düşüş sonrası 3 bin liranın altına gerileyen ve burada sabitlenen cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 870 liradan alınırken aynı dakikalarda 2 bin 912 liradan da satışa sunuluyor.

22 AYAR BİLEZİK NE KADAR?

Bugün 22 ayar bilezik alış 400 TL, satış ise 402 TL'den işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7