4 Eylül Döviz Fiyatları

4 Eylül dolar ve euro ne kadar oldu? Sorusu ekonomi gündemini takip edenler ve yatırım yapmak isteyenler tarafından merak edilerek araştırılmaya başlandı. Hafta sonu geldiğinde döviz kurlarındaki gelişmeler ve alış satış fiyatlarındaki anlık durum sorgulanıyor. Dün dolar/TL, 8,28 seviyelerinde güne başladı. Peki, Bugün dolar ve Euro ne kadar oldu? İşte 4 Eylül Cumartesi döviz kurlarında son durum!

4 Eylül Döviz Fiyatları

4 Eylül dolar ve euro ne kadar? Yatırımcılar sabah saatlerinden itibaren dolar ve euro kurunda yaşanan son gelişmeleri yakından takip etmeye başladı.

Haftanın dördüncü gününde döviz alım satımı yapmak isteyen vatandaşlar döviz kurları hakkında sorgulama yapıyor.

Peki, 4 Eylül dolar ne kadar oldu? Bugün Dolar, Euro, Sterlin kaç TL? İşte anlık döviz kuru fiyatları!

4 EYLÜL GÜNCEL DÖVİZ KURU FİYATLARI!

DOLAR NE KADAR?

Dolar alış: 8,3038

Dolar satış: 8,3054

EURO NE KADAR?

Euro alış: 9,8553

Euro Satış: 9,9333

POUND (STERLİN) NE KADAR?

Pound alış: 11,5098

Pound satış: 11,5588

DOLARDA DÜŞÜŞ 8.10'A KADAR İNEBİLİR

Dolar kuru 8.30 TL'nin altında kalıcı olabilir ise düşüşlerin Eylül ayı içerisinde 8.10 seviyesine kadar devam edebileceğini görebiliriz. Ancak 8.30 üzerinde tepki alımları gelirse 8.50'ye kadar yeniden bir tırmanma oluşabilir. Dolar almayı düşünenler ya da dolar borcu olanlar 8.50 ile 8.10 lira bant aralığında kademeli alım pozisyonları yapmalı.

DOLAR 8 LİRANIN ALTINA DÜŞER Mİ?

Dolar kurunda şu an ki ortamda 8 TL'nin altında bir rakam göreceğimizi ben şimdilik beklemiyorum. Ancak dolar kurunun genel olarak değeri ABD Fed Başkanı Powell'ın 'yılın son çeyreğinde varlık alımlarını azaltabiliriz' şeklindeki açıklamaları sonrası doğal olarak artacaktır. Yılın son çeyreğine hazırlık yapmak için bu seviyeler (8.50 – 8.10) kademeli giriş için uygun seviyeler diye tahmin ettiğimi sizinle paylaşmak isterim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103