6 Kasım Altın Fiyatı

Piyasalardaki ani değişiklikleri an be an takip eden vatandaşlar altın fiyatlarının bugünkü durumunu araştırıyor. Uzmanlar, hafta başında yaptıkları değerlendirmede al ABD ve Avrupa'da PMI verilerinin altın piyasası için önemli olacağını dile getirmişti.

6 Kasım Altın Fiyatı

GRAM ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR OLDU?

Gram altın son dönemde vatandaşların en çok tercih ettiği altın türlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Altın fiyatlarında geçen aylarda rekor yükseliş olduğundan vatandaşların ilgisi de gram altına kaydı. Düğünlerde gram altın da takılmaya başlandı. Gram altın 6 Kasım Salı sabahı 210,90 TL'den alınırken 210,93 TL'den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları da vatandaşlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Düğünlerde en çok tercih edilen altın türü çeyrek altındır. Nesillerden nesile gelen çeyrek altın alışverişi yardımlaşma ve sosyal birlikteliği sağlar. Çeyrek altın bu sabah 341,87 TL'den alınırken 350,17 TL'den satılmaktadır.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın da birikim alanında tercih edilen altın türlerindendir. Yastıkaltı altını olarak nitelendirilen altın çeşitlerinde olan yarım altın bu sabah 681,59 TL'den alınırken 700,34 TL'den satılmaktadır.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatları da ilgiyle araştırılıyor. Tam altın genelde düğünlerde gelin ve damada aile fertleri ile yakın arkadaşları tarafından hediye edilmektedir. Tam altın fiyatları bugün şu şekilde; 1.367,46 TL'den alınan tam altın 1.396,39 TL'den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. İki altın türü de yatırım aracıdır fakat Cumhuriyet altını çeyrek altına göre daha ağır ve daha pahalı olduğundan uzun vadeli olarak tercih edilir. Cumhuriyet altını bugün 1.420,00 TL'den alınırken 1.442,00 TL'den satılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7