6 Mayıs Döviz Kuru

Dolar ve Euro başta olmak üzere döviz fiyatlarına ilişkin son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Öyle ki, kurlarda yaşanan dalgalanmalar 'Dolar bugün ne kadar?' sorusu ile bireyler tarafından araştırılıyor. Yatırım başta olmak üzere çeşitli amaçlardan dolayı güncel döviz fiyatları bilgisine ulaşmaya çalışan bireyler, euro ve dolar alış - satış son durum hakkında Google üzerinden sorgulamalarını yapıyor.

6 Mayıs Döviz Kuru

ABD Başkanı Donald Trump'ın beklenmedik çıkışı, piyasalarda dolar fiyatları üzerinde etkisini gösterdi. Öyle ki, 90 gündür süren ticaret savaşındaki ateşkesi yeni ek gümrük vergileriyle bozan Trump sonrası Asya piyasaları gerilerken dolar kuru 5.9950'ye kadar çıktı. Trump'ın yaptığı açıklamaların hafta boyunca dolar fiyatları üzerinde etkisini göstermesi bekleniyor.

EURO VE DOLAR KURU BUGÜN NE KADAR? 6 MAYIS

Yatırım başta olmak üzere çeşitli amaçlarla döviz kuru fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen yurttaşlar, 'Dolar kuru bugün ne kadar?' sorusu ile sorgulamalarını yapıyor. Bu bağlamda, Euro ve dolar alış-satış fiyatı oldukça yakından takip ediliyor. Haberimizin detaylarından, 6 Mayıs 2019 Pazartesi gününe ilişkin güncel döviz fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

EURO VE DOLAR ALIŞ-SATIŞ FİYATI

6 Mayıs 2019 Pazartesi gününe ilişkin veriler şu şekilde;

DOLAR

Alış: 5,9908

Satış: 5,9933

EURO

Alış: 6,7088

Satış: 6,7132

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103