7 Kasım Altın Fiyatları

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merakla takip edilirken, çeyrek altın ve gram altın fiyatları en çok takip edilen ürünlerin başında geliyor. Vatandaşların hem hediyelik olarak kullanabildiği hem de güvenilir yatırım araçlarından biri olarak gördüğü çeyrek altın ve gram altın, bugün ne kadar sorusu internette en çok aranan konular arasında.. İşte altın fiyatlarında bugünkü değerler

7 Kasım Altın Fiyatları

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın özellikle bu yaz adeta yeniden canlandır. Bunun nedeni de çeyrek altın fiyatlarındaki yükseliş olarak dikkat çekiyor. Gram altın, çeyrek altının fiyatının artmasından sonra düğünlerde tercih edilen takılar arasında ilk sıraya çıkmış durumda. Gram altın 7 Kasım Çarşamba sabahı 212,37 TL'den alınırken 212,43 TL'den satılmaktadır.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Çeyrek altın kuşkusuz ülkemizde en çok tercih edilen altın türleri arasında ilk sırada yer alır. Çeyrek altın hem düğünlerin vazgeçilmezi hem de birikimin vazgeçilmezidir. Yastıkaltı altını olarak ifade edilen altınların büyük bir çoğunluğu çeyrek altındır. Çeyrek altın 7 Kasım Çarşamba sabahı 340,08 TL'den alınırken 348,34 TL'den satılmaktadır.

YARIM ALTIN NE KADAR OLDU?

Yarım altın da vatandaşların ilgiyle takip ettiği konu başlıkları arasında dikkat çekmektedir. Yarım altın fiyatları bugün şu şekilde; 678,04 TL'den alınan yarım altın 696,69 TL'den satılmaktadır. Yarım altın da birikim koşulları için önemli bir alternatifdir.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Tam altın daha çok düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, yakın arkadaşları tarafından hediye edilir. Tam altın birikim açısından da uzun vadeli olarak tercih edilir. Tam altın fiyatları bugün şu şekilde; 1.360,33 TL'den alınan tam altın 1.389,12 TL'den satılmaktadır.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını çeyrek altına göre daha uzun vadeli bir yatırım olmasına rağmen temel amaç aynıdır. Cumhuriyet altını hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah 1.407,00 TL'den alınırken 1.428,00 TL'den satılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7