Bakan Albayrak'tan tatlı rekabet paylaşımı: Harikasınız!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, 'Brand Finance'nin açıkladığı 'en iyi 10 Türk marka' kategorisinde yer alan firmaları tebrik etti.

Bakan Albayrak'tan tatlı rekabet paylaşımı: Harikasınız!

Brand Finance'nin yaptığı araştırma sonucu Türkiye'nin en değerli ilk 10 markası belirlendi. Birinci sırada yer alan Türk Hava Yolları'nı tebrik eden Ziraat Bankası ilginç bir paylaşımda bulundu.

"Tek rakibimiz hava yolları" diyerek paylaşım yapan Ziraat Bankası, "Brand Finance araştırmasında "Türkiye'nin en değerli markası" seçilen Türk Hava Yolları'nı tebrik ediyor, "Türkiye'nin en değerli banka markası" ve "En değerli ikinci markası" olarak sıkı takibimizi sürdürüyoruz." ifadelerine yer verdi.

Bu paylaşıma Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan "Harikasınız" yorumu geldi. Bakan Albayrak, o paylaşıma

"Harikasınız! Yıllardır ülke ekonomimize sağladığınız katkının yanında bu tür başarılarınızı da sevinçle takip ediyoruz. İnşallah bu tatlı rekabetinizin devamında sizleri dünyanın en değerlileri listesinde de zirvelerde görürüz." temennisinde bulundu.

TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ 2. MARKASI ZİRAAT BANKASI

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'ın araştırmasına göre, Türk Hava Yolları (THY) "Türkiye'nin en değerli markası", Ziraat Bankası 1 milyar 616 milyon dolarlık marka değeriyle "Türkiye'nin en değerli 2. markası" oldu.

Brand Finance, 2020 yılına ilişkin "Türkiye'nin En Değerli Markaları-Turkey 100" çalışmasını tamamladı.

Listede ilk sırayı 1 milyar 975 milyon dolarlık marka değeriyle THY alırken, bu şirketi 1 milyar 616 milyon dolarlık marka değeriyle Ziraat Bankası takip etti.

Ziraat Bankası'nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Tek rakibimiz Türk Hava Yolları... Brand Finance araştırmasında 'Türkiye’nin en değerli markası' seçilen Türk Hava Yolları'nı tebrik ediyor, 'Türkiye'nin en değerli banka markası' ve 'En değerli ikinci markası' olarak sıkı takibimizi sürdürüyoruz." ifadelerine yer verildi.

THY de Ziraat Bankası'nın paylaşımına istinaden Twitter hesabından, "Ülkemize hep birlikte değer katmaktan gurur duyuyoruz. Biz de sizi tebrik ediyoruz Ziraat Bankası..." paylaşımında bulundu.

banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103