Binali Yıldırım İpekyolu Projesini Yerinde İnceledi

Türkiye’nin Son Başbakanı Binali Yıldırım, Elazığ’daki ziyaretlerini inşası tamamlanmak üzere İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi ile başladı. Yıldırım, yüklenici firma yetkililerinden proje ile ilgili bilgi aldı.

Binali Yıldırım İpekyolu Projesini Yerinde İnceledi

Son Başbakan Binali Yıldırım’a Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Ak parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İlçe Belde belediye başkanları da eşlik etti.

Ak parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve  Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta’nın koordinatörlüğünde Cumhurbaşkanlığı himayelerinde başlayan Türkiye’nin tek gençlik ve çocuk projesi olan İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Merkezi, kısa süre sonra tamamlanarak faaliyetlerine başlayacak.

İnşat alanında incelemelerde bulunan Binali Yıldırım’a yüklenici firma yetkilileri tarafından bilgi verildi.

Binali yıldırım ve beraberindekiler daha sonra Kömürhan Köprüsü ve tünel İnşaatına geçerek incelemelerde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Tam sırası 10 yıldır söz verildiği halde yapılmayan Pertek köprüsü, Hukuk Fakültesi, Eczacılık Fakültesi tüm bunlar gündeme alınmalı istemesini bilmeli.... milleti kandırmayın istemesini Elazığ’a faydalı olmasını bilin lütfen....

Bozo23
Bozo23 - 2 yıl Önce

Kendi sonu için halktan oy isteyen adamdan ne fayda gelir ki?

SIRADAKİ HABER

banner103