Isparta'da Üretilen Altın Emzik ve Altın Biberon, Üreticinin Yüzünü Güldürdü

Isparta'da ağırlığı 4-6 gram arasında değişen altın biberon ve altın emzik, üreticilerin yüzünü güldürdü. Son dönemlerde bir hayli rağbet gören altın biberon 1250, emzik ise 1200 liraya kadar alıcı buluyor.

Isparta'da Üretilen Altın Emzik ve Altın Biberon, Üreticinin Yüzünü Güldürdü

Isparta'da kuyumcular altın biberon ve emzik üretimine yöneldi. Kuyumcu Fatih Öksüz, altın biberon ve altın emzik fiyatlarının 1200- 1250 lira arasında değiştiğini söyledi.

1200 LİRAYA ALICI BULUYOR

Isparta'da kuyumcular son dönemde rağbet gören altın biberon ve altın emzik üretimine yöneldi. Biberonun kapağı, emziğin ise tutma yerinin müşterinin isteğine göre 14 veya 22 ayar altın olarak yapıldığı ürünlerin fiyatları da değişiyor. Ağırlığı 4-6 gram arasında değişen altın biberon 1250, emzik ise 1200 liraya kadar alıcı buluyor.

"İSTEĞE GÖRE ÖZEL ÜRETİM YAPIYORUZ"

Kuyumcu Fatih Öksüz, son günlerde biberon ve emziğe talebin arttığını anlatırken, "Müşterinin isteğine göre özel üretim yapıyoruz. Burada kullanılan altın gramına göre hesaplanıyor ve müşteriye teslim ediyoruz. Raflarımızda da altın biberon ve emzik bulunduruyoruz. Müşterilerin ilgisini ve dikkatini çekiyor" dedi.

İşte büyük rağbet gören altın emzik ve altın biberon;

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7