İzmir'de Yapılan 5 Kiloluk Hamburger Görenleri Hayrete Düşürüyor

İzmir'de Sandaviç Kralı adı altında daha önce 50 katlı hamburger yapan Onur Elmalı şimdi de 5 kilo ağırlığında dev hamburger yaptı. Hamburgerin fiyatı ise 250 TL.

İzmir'de Yapılan 5 Kiloluk Hamburger Görenleri Hayrete Düşürüyor

İzmir'de 'Sandaviç Kralı' adıyla katkısız hamburger yapan Onur Elmalı, bu kez de hazırladığı dev hamburger ile dikkat çekti. 8 kişilik hamburger, toplam 5 kilo ağırlığında ve çapı da 55 santimetre.

İSTEĞE GÖRE YAPILIYOR

İzmir'de pek çok noktada şubesi bulunan Sandaviç Kralı'nda katkısız hamburgerler yapan 32 yaşındaki Onur Elmalı, 50 katlı hamburgerin ardından bu kez de 8 kişilik dev hamburger yaptı. 5 kilo ağırlığında ve 55 santimetre çapında olan hamburgeri; doğum günleri, toplantılar ve grup yemekleri için hazırladıklarını belirten Elmalı, "Hatta 'bu hamburgeri yiyemezsin' diye iddiaya girenler de gelip dev hamburgerimizi tek başına yemeye çalışıyor. Oldukça doyurucu bir hamburger. Çünkü içindeki malzemelerle birlikte toplam 5 kilo. İçindeki kıyma 2 kilo ağırlığında. Biz daha önce 50 katlı hamburger de yaptık. İstek doğrultusunda hamburgerin biçimi de değişiyor. Şimdi de dev hamburgerler yapıyoruz" dedi.

FİYATI 250 TL

Elmalı, ortalama bir dev hamburgerin fiyatının 250 lira olduğunu söyledi. Müşteriler de hayatlarında gördükleri en büyük hamburger olduğunu, dev hamburgerin grup yemeklerinde daha uygun fiyata denk geldiğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7