Başkan Pamukçu: Ruhsatsız Halıcılar, Esnafı ve Vatandaşı Mağdur Ediyor

Elazığ Halıcılar Dernek Başkanı Hakan Pamukçu ruhsatsız halıcıların esnafı ve vatandaşı mağdur ettiğini söyledi. Korsana geçit vermeyeceğiz dedi.

Başkan Pamukçu: Ruhsatsız Halıcılar, Esnafı ve Vatandaşı Mağdur Ediyor

Elazığ Halıcılar Dernek Başkanı Hakan Pamukçu işyeri açma ruhsatı olmayanların Elazığ’a gelerek kısa sürede bozulan halıları satmasından ve Hem esnafın hem vatandaşın bu durumdan dolayı mağdur olduğunu söyledi.  

Dernek Başkanı Hakan Pamukçu, “Şehrimize dışarıdan gelen iş yeri açma ruhsatı olmayan Sözde esnaf olan şahıslar Elazığ’ımızda naylon polip Yani kısa sürede bozulan halıyı satıyorlar.  Bunların duyurularını da mesaj yoluyla sosyal medyadan hemşerilerimize ulaştırıyorlar. Bu da bizleri dernek olarak rahatsız ediyor Çünkü yalan yanlış satışlar yapılıyor, tüketicilerimiz kandırılıyor. Bir hafta ve bir ay gibi bir sürede şehrimizden sıcak paraları alıp gidiyorlar. Burada devletimizden vergi kaçırılıyor ve haksız rekabete yol açıyor. Bizler hem dernek olarak hem Esnaf Sanatkârlar karma odası olarak korsana Geçit vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109