Belediye Başkanı Şerifoğulları Gaziler Gününü Kutladı!

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’ndan 19 Eylül Gaziler Günü Mesajı yayımladı.

Belediye Başkanı Şerifoğulları Gaziler Gününü Kutladı!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

“Aziz milletimiz vatanımızın bekası, milletimizin istikbali uğruna dahili ve harici her türlü tehdit ve saldırıya karşı, tarih boyunca canı pahasına şanlı bir mücadele ortaya koymuştur. Bu kutlu vatan toprakları şehit ve gazilerimizin kanlarıyla mühürlenmiştir.

Milletimiz, şanlı tarihinden aldığı ve milli benliğine yerleştirdiği gaza anlayışıyla 1071’de kapıları açılan bu kutlu vatan topraklarını, istiklaline ve istikbaline yönelen tüm tehditlere karşı canı pahasına korumuştur.

Bu toprakları korumak, şanlı bayrağımızı ilelebet dalgalandırmak için verilen her mücadele, şehitlik ve gazilik mertebelerini en yüce makam sayan bir inancın mensupları olan bizler için bir gurur ve onur kaynağıdır. Zira şehitlik ve gazilik inançla elde edilen, mertebelerin en yücesidir.

Çanakkale’de, Sakarya’da, 15 Temmuz’da vatanın dört bir yanında vatanı, milleti, bayrağı ve kutsal değerleri uğruna canlarını ortaya koyarak bu toprakları bizlere vatan kılan, tüm kahramanlarımızı rahmetle yad ediyorum.

Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, gazilik mertebesiyle şereflenmiş gazilerimize sağlıklı, huzurlu bir ömür diliyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
BELEDİYEDEN ŞİKAYETÇİYİZ....
BELEDİYEDEN ŞİKAYETÇİYİZ.... - 2 yıl Önce

lukent ve Doğukent mahallesinde karaçalı suları son 15 gündür 4 kez kesildi(uzun vadeli 3,4 gün)sadece 1 gün ya akar yada akmaz KANAL FIRAT HABER YAPPPPP

Barıs
Barıs - 2 yıl Önce

Onu bunu boşverde jöleli başkan ne ara belediyeye işçileri aldın. Allah tan korkmaz kuldan utanmaz.

Prosineçki
Prosineçki - 2 yıl Önce

Başkan şu hizmet aracı ve belediye şoforlerini eğitimden mi testten mi insanlık dersinden mi geçireceksin bi çaresine bak adamlar sarhoş gibi araç kullanıyor çöp arabasi ara sokakta hiz denemesi yapıyor evimizin bahçesine dalacakti kablo bırakmadı ağaç bırakmadı parçaladı geçti bo çeki düzen verin şunlara

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109