11 Eylül Salı Dolar Fiyatları

Türkiye ekonomisine karşı gerçekleştirilmeye çalışılan kur saldırıları sürerken dolar ve euro ile ilgili araştırmalarda hız kazandı. Ellerindeki dövizleri bozdururak Türkiye ekonomisine karşı gerçekleştirilmeye çalışılan kur operasyonlarına Türk milletinden sert tepki devam ediyor. 'Dolar ve euro' ile ilgili araştırmalarını sürdüren vatandaşların en çok arattığı soruların arasında 'Bugün dolar ne kadar kaç TL? gibi sorular geliyor. Haftaya düşüşle başlayan dolar ile ilgili tüm detaylara haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.11 Eylül Salı dolar ne kadar? İşte güncel dolar ve euro alış satış fiyatları...

11 Eylül Salı Dolar Fiyatları

olar fiyatları bugün ne kadar? İnişli çıkışlı grafiğini sürdüren dolar ile ilgili vatandaşlar tarafından araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Dolar 11 Eylül sabahına düşüşle başladı. 11 Eylül Salı sabahı dolar 6,4545'den alınırken, 6,4584 satılıyor.

11 Eylül Salı Euro ne kadar?

Bugün, Euro fiyatları ne kadar? Euro ile ilgili araştırmaları devam eden vatandaşlar Euro bugün ne kadar sorusunun yanıtını merak ediyorlar. Euro 11 Eylül Salı sabahında 7,5063'dan alınırken, 7,5156 satılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103