12 Haziran’da Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemizde havanın parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Adıyaman'ın kuzey ilçelerinde, Malatya ve Tunceli çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Elazığ çevrelerinde ise yağışların hafif geçeceği tahmin edilmektedir” denildi.

12 Haziran’da Elazığ’da Hava Durumu Nasıl Olacak?

Bölgemizde havanın parçalı bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Adıyaman'ın kuzey ilçelerinde, Malatya ve Tunceli çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı; Elazığ çevrelerinde ise yağışların hafif geçeceği tahmin edilmektedir.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarların güneyli yönlerden orta kuvvette, yer yer kuvvetli eseceği tahmin edilmektedir.

ELAZIĞ’DA SICAKLIK DURUMU:

Elazığ Merkez:    30   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Ağın:    29   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Alacakaya:   28   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Arıcak:    30   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Baskil:    26   /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Karakoçan:   29  /    Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Keban:   30   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Kovancılar:   29   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Maden:   29   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Palu:   31   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

Elazığ Sivrice:   27   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ÇEVRE İLLERDE HAVA DURUMU:

MALATYA:   29  /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

BİNGÖL: 29   /  Parçalı bulutlu.

TUNCELİ:   30   /   Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ADIYAMAN:   32   /   Parçalı bulutlu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7