13 Mayıs Pazar Dolar Fiyatları

13 Mayıs 2018 tarihi itibariyle sabah erken saatlerde dolar ne kadar olduğu yine merak ediliyor. Dolar fiyatları sn dakika haberin devamında yer alıyor.

13 Mayıs Pazar Dolar Fiyatları

1 DOLAR KAÇ TL?

Dolar kuru ne durumda? 13 Mayıs 2018 Pazar (bugün) sabah erken saatlerde Türkiye’nin ekonomi nabzına dair sorulan soruların en başında dolar fiyatı ne kadar oldu sorusu geliyor. Geçtiğimiz haftanın son iş günü olan Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı banka faizleri ile ilgili açıklamadan sonra dolar endeksi hızlı bir yükseliş göstererek 4.30 liranın üzerini görmüştü. Erdoğan enflasyon oranlarının da hala yüksek olmasının en önemli nedeninin bana faizlerinde görülen yüksek oranlar olduğunu belirterek faizin birçok kötülüğün başı olduğunu, aşağı çekilerek düşürülmesi gerektiğini söyledi. Cuma günü, gün içinde 4.29 liraya inen dolar fiyatı akşama doğru saatlerde yeniden çıkışa geçerek 4.31 lira düzeyine ilerlemişti. Bu sabah dolar fiyatları 4.31 liradan dolar ne kadar sorularına cevap oluyor. Yarın yani haftanın ilk iş gününde dolar fiyatlarının nasıl bir yol izleyeceği merakla beklenmeye başlandı.

DOLAR NE OLUR?

Dolar yükselir mi? Dolar ne kadar olur? gibi konulara kurda bir süredir görülen yükselme ivmesi nedeniyle cevaplarını bulmak için gündemde… Dolar hesaplama ile ilgilenenlerin de odak noktası haline gelen dolar kuru, döviz yatırımcısını memnun ederken Türk Lirası’nın değer kaybediyor olması nedeniyle piyasalarda genel bir endişe havasının hakim olmasına neden oluyor. Geçtiğimiz hafta dolar kuruna müdahale eden Merkez Bankası’nın önümüzdeki hafta da bu gibi bir eylemin içine girip girmeyeceği merakla bekleniyor. Dolar bu sabah 4.31 lira…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103