14 Nisan’da Yapılacak TOKİ Kura Çekimleri Ertelendi

Tüm İşçi Emekliler Derneği Başkanı Mehmet Kayabaş, 14 Nisanda yapılacak TOKİ kura çekiminin koronavirüs salgını dolayısı ile ileri ki bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

14 Nisan’da Yapılacak TOKİ Kura Çekimleri Ertelendi

Tüm İşçi Emekliler Derneği Başkanı Mehmet Kayabaş, 14 Nisanda yapılacak TOKİ kura çekiminin koronavirüs salgını dolayısı ile ileriki bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Tüm İşçi Emekliler Derneği Başkanı Mehmet Kayabaş, “TOKİ’nin Elazığ’da yapılan 100 bin konut projesinden hükümetimizin almış olduğu bu korona hastalığından dolayı kura çekimi 14 Nisan’da yapılacaktı. Bu kura çekimi salonlarda toplanmasının sakıncalı olduğundan dolayı ileri bir tarihe ertelendi. Buradan herkese duyurmuş olalım” dedi.   

Kayabaş emekli ve dar gelirli ailelerin, elektrik ve doğalgazına yapılacak yüzde 15 indirim müjdesini de verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
23
23 - 1 yıl Önce

EYYY TOKİ İNSANLARI SALONA TOPLAMADAN KURAYI ÇEKMİYOR MUSUN. DEPREMDE EVLERİNİ KAYBEYMİŞ İNSANLARIN GÖZÜ KULAĞI BURDAYKEN BU NEYİN SAÇMA UYGULAMASI.

Hasan
Hasan - 1 yıl Önce

Kardesim bu zor zamanda insanlar 1000 tl yatirdi...bi an once aciklayin ev cikacaksa evimizi bilelim baska ev bakmayalim yok cikmayacsksa paramizi iade edin...insanlari salona toplamadsn cekilsi yapin para yatiranlarin zaten eskidende bir cogu gelmiyordu.

SIRADAKİ HABER

banner7