15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Kanalizasyon Hattı Çalışması!

Elazığ Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yeraltı Otoparkı ve Meydan Düzenleme projesi çalışma sahasında kanalizasyon hattı deplase çalışması gerçekleştirdi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda Kanalizasyon Hattı Çalışması!

Başlatılan çalışmalar kapsamında ekipler, yeraltı otoparkı olarak inşa edilecek alan içerisinde kalan kanalizasyon hattını, çalışmalara engel yaratmaması ve  zarar görmemesi için  kontrollü bir şekilde daha uygun bir güzergâha taşıdı.

Yüklenici firma ekipleri tarafından taşınan hat, Yapı Kontrol ve Su-Kanalizasyon Müdürlüklerinin kontrolünde aynı alan içerisinde bulunan uygun bir noktaya çekildi.

YENİ ÇEKİLEN HAT DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLACAK

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 600’lük boru kullanılarak döşenen yeni kanalizasyon hattının, baskıya ve mevsim koşullarına daha dayanıklı malzemelerle yeniden çekildiği ve öncekine nazaran daha uzun ömürlü olacağı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Engineer
Engineer - 3 hafta Önce

Bir haftadır Allah'tan korkun,bir gecede,bilemedin iki gecede bitecek işler. Batıdan gelen belediye otobüsleri şehir merkezine gelemiyor.Vatadaşin mağduriyeti sizi İlgilendirmiyor mu?Eyyy Mühendis muavinler, süs bitkisi gibi makamda oturacaginiza işin başında olun, kontrol edin,ikaz edin, hızlandırın,tövbe hiçbiriniz ortada yoksunuz,Sami,İbrahim, Sabahattin,Bilginoglu,Basgilli sizlere sölim haaaa.Kaldirin poponuzu.Yoksa aldığınız maaşı haram ederiz.

Dursun
Dursun - 3 hafta Önce

Benim anlamadığım elazig in o kadar sorunu varken kalkmış neyle uğraşıyorlar kanalizasyon çok önemli devam edin Elazığ in heryeri bitti postane meydanı kaldı.

Gakgo
Gakgo - 3 hafta Önce

Güzel olmuş yanlız bu işler yasakkarda da yapılabilir di

SIRADAKİ HABER

banner7