17 Eylül Altın Fiyatlar

Gram altın, çeyrek altından sonra en çok tercih edilen altın türleri arasında ilk sırayı almaktadır. Özellikle son dönemlerde altın fiyatlarında yaşanan artışlar nedeniyle gram altın, çeyrek altının önüne geçmeye bile aday durumda. Son zamanlarda yaşanan artış ile birlikte düğünlerde çeyrek altın popülerliğini gram altına bırakmış durumda. Peki gram altın haftaya nasıl başladı? Gram altın bu sabah saatlerinde 236,37 liradan alınırken, 236,47 satılıyor.

17 Eylül Altın Fiyatlar

ÇEYREK ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Çeyrek altın son dönemlerde popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başlasa da hala en çok tercih edilen altın türü olarak geçmektedir. Çeyrek altın ne kadar? sorusu ise her gün altın fiyatları ile ilgili aratılan sorular arasında ilk sırada yer almaktadır. Son bir kaç aydır yaşanan artışlar nedeniyle popülerliğini gram altına kaptırmaya yakın olan çeyrek altın haftaya nasıl başladı? Çeyrek altın, 378,45 liradan alınırken, 387,56 liradan satılıyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?

Yarım altın fiyatları konusunda araştırmalarını sürdüren vatandaşlar için en doğru bilgileri sizler için hazırladık. Özellikle düğünlerde aile yakınları tarafından takı olarak tercih edilen ve yatırım aracı olarak kullanılan yarım altın haftaya nasıl başladı? Yarım altın, 756,1800 liradan alınırken, 775,8000 liradan satılıyor.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam altın düğünlerde aile büyükleri ve yakın akrabalar tarafından evlenen çiftlere takı olarak tercih edilen altın türüdür. Tam altın aynı zamanda yatırım aracı olarak da kullanılır. Tam altın haftaya, 1.051,7687 liradan alınırken, 1.077,9515 satılıyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR OLDU?

Cumhuriyet altını fiyatları da bireyler tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında ciddi benzerlikler söz konusudur, ikisi de uzun vadeli yatırım aracıdır fakat Cumhuriyet altının hem fiyatı hem de ağırlığı daha yüksek olduğundan ömürlük olarak değerlendirilir. Cumhuriyet altını bu sabah 1.565,00 TL'den alınırken 1.585,00 TL'den satılmaktadır.

ATA ALTINI NE KADAR?

16 Eylül Pazar sabahı 1.564,51 TL'den alınan ata altını, 1.603,80 TL'den satılarak işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7