2. Geleneksel Anneler Günü Etkinliği

Fevzi Çakmak İlkokulu tarafından 2. Geleneksel Anneler Günü Etkinliği düzenlendi. Etkinliğe CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da katıldı.

2. Geleneksel Anneler Günü Etkinliği

Yaklaşan Anneler günü öncesinde Fevzi Çakmak İlkokulu geleneksel hale getirdiği anneler günü etkinliğinin ikincisini düzenledi.

Bir otelde düzenlenen etkinliğe CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, öğrenciler ve aileleri katıldı.

EROL: İNSAN ANNESİNİ KAYBEDİNCE YETİM KALDIĞINI HİSSEDİYOR

Etkinlikte konuşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, annelerin kutsallığına değinerek, “İnsanın hayatında unutamadığı anlar vardır. Ve insanın hayatında iz bırakan ailesi ne karşı yaşam sorumluluğu vardır. Ben 10 yıl önce babamı kaybetmiştim, bugünde buradan çıkıp babamın mezarına ziyarete gideceğim. İnsan babasını kaybedince atasını kaybettiğini ve yalnız kaldığını hissediyor. Ben bundan birkaç ay önce annemi kaybettim. Ama insan annesini kaybedince yaşı ne olursa olsun, mevki makamı ne olursa olsun yetim kaldığını hissediyorsun. Onun için şimdiden bütün annelerimizin anneler günü kutluyorum. Hepinizin elini saygıyla, sevgiyle öpüyorum” dedi.

Etkinlikte görevini devreden Okul Aile Birliği Başkanı Fethi Dönmez’e Milletvekili Gürsel Erol tarafından plaket verildi.

TALAY: BİRLİKTE BİR ZAMAN TERTİP ETMEK İÇİN BULUNMAKTAYIZ

Fevzi Çakmak İlkokulu Müdürü Ramazan Talay, “Geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinlikte anneler gününü kutlamaktan ziyade okul aile birliği ve velilerimizle bir dayanışma içerisinde bulunmak, birlikte bir zaman tertip etmek için bulunmaktayız” diye kaydetti.

Fevzi Çakmak İlkokulu tarafından düzenlenen 2. Geleneksel anneler günü etkinliği, Grup Çağdaş’ın seslendirdiği şarkı ve türkülerle devam etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7