21 Aralık Altın Fiyatları

Haftanın son iş günü olan 21 Aralık Cuma günü altın fiyatları konusunda vatandaşların ilgili araştırmaları da devam ediyor. Ortak hafıza ve toplumsal değerler kültürü oluşturur. Bizim kültürümüzde de altın son derece önemli ve değerlidir. Düğünlerde ve benzer törenlerde en çok tercih edilen hediye türü altındır. Ayrıca yatırım olarak da ülkemizde en çok tercih edilen birikim aracı altındır.

21 Aralık Altın Fiyatları

Gram Altın fiyatları ne kadar oldu? (21 ARALIK)

Son dönemin yükselen yıldızı  bu sabah 213,35 TL'den alınırken 213,39 TL'den satılmakta. Özellikle  fiyatlarındaki değişimlerden sonra vatandaş gram altına yönelmişti.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

 kuşkusuz en çok araştırılan en çok satın alınan altınlar arasında yer almaktadır. Çeyrek altın fiyatlarında son durum ne? 21 Aralık Cuma günü çeyrek altın 340,73 TL'den alınırken 348,49 TL'den satılıyor. Evlerde biriktirilen yastık altı altınlarının çoğu çeyrek altındır.

YARIM ALTIN FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

 da ülkemizde tercih edilen altın çeşitleri arasında yer alır. Yarım altın genelde yatırım ve birikim olarak tercih edilir. Yarım altın kolay kolay bozdurulmaz bazen de gelin ve damadın yakınları tarafından düğünlerde hediye edilir.

TAM ALTIN NE KADAR?

Tam  da vatandaşlar tarafından araştırılan ilgiyle takip edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Tam altın fiyatlarında 21 Aralık Cuma günü son durum şu şekilde; 1.362,91 TL'den alınan  1.389,68 TL'den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Cumhuriyet altını ile  arasında benzerlikler vardır fakat Cumhuriyet altını hem daha ağır hem daha pahalı olduğundan uzun vadeli yatırım aracıdır, kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altını bu sabah 1.409,00 TL'den alınırken 1.431,00 TL'den satılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103