23 Mayıs’ta Hava Durumu Nasıl Olacak?

Meteoroloji 13 Bölge Müdürlüğü Elazığ’ın ve çevre illerin hava durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Meteoroloji Müdürlüğünün yaptığı açıklamada, “Bölgemizde havanın parçalı ve çok bulutlu; Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı; Elazığ'nın doğu kesimlerinde ise akşam saatlerinden itibaren yerel olmak üzere aralık hafif sağanak ve yer yer sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.”denildi.

23 Mayıs’ta Hava Durumu Nasıl Olacak?

Bölgemizde havanın parçalı ve çok bulutlu; Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı; Elazığ'nın doğu kesimlerinde ise akşam saatlerinden itibaren yerel olmak üzere aralık hafif sağanak ve yer yer sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.

Sıcaklıkların mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin edilmektedir.

Rüzgarların güneyli yönlerden orta kuvvette, yer yer kuvvetli esmesi beklenmektedir.

ELAZIĞ’DA SICAKLIK DURUMU:

Elazığ Merkez: 24 / Parçalı ve çok bulutlu.

Elazığ Ağın: 22 / Parçalı ve çok bulutlu.

Elazığ Alacakaya: 22 / Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Arıcak: 24 / Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Baskil: 20 / Parçalı ve çok bulutlu.

Elazığ Karakoçan: 21/ Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Keban: 25 / Parçalı ve çok bulutlu.

Elazığ Kovancılar: 22 / Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Maden: 24 / Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Palu: 23 /Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren aralıklı hafif sağanak yağış ve yer yer sağanak yağışlı.

Elazığ Sivrice: 20 / Parçalı ve çok bulutlu.

ÇEVRE İLLERDE HAVA DURUMU:

MALATYA: 22 / Parçalı ve çok bulutlu.

BİNGÖL:13/  Parçalı çok bulutlu, yer yer aralıklı sağanak yağışlı

TUNCELİ: 24 / Parçalı çok bulutlu, yer yer aralıklı sağanak yağışlı

ADIYAMAN: 23 / Parçalı ve çok bulutlu.

banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103