23 Şubat Altın Fiyatları

Altın fiyatlarındaki dalgalanma sürerken vatandaşlar da altın fiyatlarını yakından takip ediyorlar. Daima önde gelen yatırım araçlarından bir olan altın, aynı zamanda önemli olaylarda insanların sevdiklerine hediye ettiği bir değerli madendir. Farklı sebeplerden de olsa insanlar günlük olarak, "Bugün altın fiyatları ne kadar?" ve "Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?" sorularının yanıtlarını araştırıyor. Peki, bugün (23 Şubat Cumartesi) altın fiyatları ne kadar? İşte çeyrek, tam, yarım ve gram altın fiyatlarına ilişkin tüm güncel bilgiler ve son dakika gelişmeleri...

23 Şubat Altın Fiyatları

Güncel altın fiyatları ile ilgili vatandaşların araştırmaları devam ediyor.

Yatırım yapmak veya sevdiklerine özel günlerde ve olaylarda hediye etmek için insanlar altın fiyatları ile ilgili tüm son dakika gelişmelerini takip etmekte.

En çok araştırılan konuların başında "Bugün çeyrek altın fiyatları ne kadar?" ve "Güncel gram altın fiyatları ne kadar?" soruları geliyor.

Haberimizde 23 Şubat 2019 cumartesi gününe ait tüm güncel altın fiyatlarını bulabilirsiniz...

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR? (23 ŞUBAT 2019)

Son zamanlarda çeyrek altın fiyatlarındaki yükseliş, daha uygun fiyatlı olan gram altının tercih edilmesine yol açmıştır. Bu doğrultuda gram altın büyük bir ilgi görmektedir.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Gram altın, 23 Şubat Cumartesi 227,22 TL'den alınıp 227,28 TL'den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU? (23 ŞUBAT 2019)

Tahtını gram altına kaptırmaya yakın gözükse de, çeyrek altın uzun yıllar boyunca en önemli yatırım ve hediye aracı olarak görüldü.

Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastık altı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır. Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 363,36 TL'den alınırken 371,55 TL'den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın ile çeyrek altın arasındaki fark yarım altının kolay kolay bozdurulmayan birikim anlayışıyla değerlendirilmesidir. Yarım altın da genellikle düğünlerde gelin ve damadın aile fertleri, arkadaşları tarafından armağan edilir.

Yarım altın bugün 724,44 TL'den alınırken 743,10 TL'den satılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103