26. Dönem Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı’ya Yeni Görev

26. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğüne atandı.

26. Dönem Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı’ya Yeni Görev

26. Dönem AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğüne getirildi.

EJDER AÇIKKAPI KİMDİR?

8 Kasım 1968'de Elazığ Maden'de doğdu. Baba adı Bedri, anne adı Türkan'dır. Yönetici; Fırat Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını Fırat Üniversitesi Cumhuriyet Tarihi Anabilim Dalında tamamladı. Öğretmenlik ve köşe yazarlığı yaptı. AK Parti Elazığ İl Teşkilatında Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı ve Elazığ Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesidir. 26. Dönemde Elazığ Milletvekili olan Açıkkapı Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğünü yürütmekte. Orta düzeyde İngilizce ve Arapça biliyor, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Medya grubumuz olarak Ejder Açıkkapı’ya görevinde başarılar dileriz…

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vay beee
Vay beee - 1 hafta Önce

Ee bize ne...as ekmek mi verecek...yav dusun yakamizdan...Ne buyuk gorev

baran23
baran23 @Vay beee - 7 gün Önce

bu gözler tayyipi ve daşşakcılarını yıkıldığını gördüğüm zamn bütün dünya benim olur o gün

Elazığ lı
Elazığ lı - 7 gün Önce

Zaten belli olan bişey Akp de 1 dönem milletvekili olan görev bitiminde yeni görevler verilir sırtları yere gelmez geçen günlerde Ömer Serdar bugün de bu farklı görev durmak yok maaş a devam

Elazığ lı
Elazığ lı - 7 gün Önce

Akp de milletvekillikleri görev süresi içinde Elazığ için faydalı bir iş yapmadıkları halde televizyona çıkıp Akp ye desteklerinin ve bağlılıklarının devam ettikleri yönünde açıklama hemen uydurma bir görev ile ballı maaş almaya devam durmak yok yola devam geçen günlerde Ömer Serdar bugün Ejder bakalım yarın kime yeni bir maaş kapısı hayırlı olsun vatana millete

Ne işe yarayacaksa
Ne işe yarayacaksa - 1 hafta Önce

Kanal Fırat a hayırlı olsun Bakan oldu sandıydım

Maşallah
Maşallah - 1 hafta Önce

Partide binlerce makam oluşturulmuş. Mücahit dahil eski partililerin hepsine birer makam veriyorlar.

Metin
Metin - 1 hafta Önce

Ne kadar vasıfsız adam varsa akpartiye çöreklenmiş.

Zaza
Zaza - 1 hafta Önce

Allah aşkına iki kelimi bir araya getirmeyenler memlekette ne görevlere geliyor tek kelime ile yazık seçim yaklaşıyor gorecez Elazığda oy oranlarınızı Gürsel Erol tek başına yeter..

?
? - 1 hafta Önce

Ne gorevine gelmiş bakan mı yoksa.


SIRADAKİ HABER

banner103