27 Ekim Dolar Fiyatları

Dolar fiyatları ile ilgili vatandaşların son dakika araştırmaları hız kesmeden devam ediyor. Ülkemiz ekomosi üzerine dış mihraklar tarafından yürütülmeye çalışılan operasyonlara hükümetimiz ve milletimiz el ele vererek dirayetli duruş sergilemişlerdi.

27 Ekim Dolar Fiyatları

Özellikle bu dönemde ekonomide atılan adımlar ve enflasyon karşı topyekün mücadele kapsamında büyük işlere imza atıldı. Dolar kuru bu hareketlerden sonra sert düşüşler yaşarken şuan da 5.65 civarında seyretmeye devam ediyor. Uzmanların tahminine göre bu oranın bu şekilde devam etmesi durumunda sene sonuna kadar dolar 5 bandını görecek. Konuyla ilgili araştırmalarını hız kesmeden sürdüren vatandaşlar dolar fiyatları bugün ne kadar kaç tl? İşte 26 Ekim Canlı ve güncel döviz kurları alış satış fiyatı...

EURO BUGÜN NE KADAR?

Euro bugün ne kadar sorusu da vatandaşlar tarafından sıkça aratılan konular arasındadır. Euro bu sabaha 6.42 civarında seyrederek girdi.

DOLAR BUGÜN NE KADAR?

Son dönemde yaşanan inişli çıkışlı trafiklerle birlikte dolar fiyatları en çok aratılan konuların başında geliyor. Dolar bu sabaha 5.65 civarında seyrediyor.

MERKEZ YÜZDE 24'TE TUTTU

Merkez Bankası, beklendiği gibi politika faizini yüzde 24 seviyesinde tuttu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 11:15
banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7