9 Aralık Altın Fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatları 9 Aralık Çarşamba altın piyasasındaki güncel verileri gösterdi. Salgın sürecinde yatırımcısının tercihleri arasında olan altın, aşı haberleri sonrasında düşüşe geçmişti. Hafta başından bu yana dalgalı seyreden altın fiyatlarından son durum merak ediliyor. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın fiyatları kaç TL? İşte 9 Aralık Çarşamba altın fiyatlarında son dakika verileri…

9 Aralık Altın Fiyatları

En güvenli yatırım aracı olarak görülen altın fiyatları haftanın üçüncü işlem gününde de ilgiyle takip ediliyor. Dün altın fiyatları verileri ons altındaki yükselişle birlikte yenilenmeye devam ediyor. Bugün ise güne düşüşle başlayan altın fiyatlarında gün boyu oluşacak tablo merak ediliyor. Bin 900 dolar seviyelerinden bin 850 dolarlara gerileyen ons altın, ardından bin 800 dolara kadar çekilmişti. Bugünse ons altın bin 1.857 dolardan işleme alınıyor. Hem ons altında yaşanan gerileme hem de dolar kurundaki düşüş gram altın ve diğer altın fiyatlarını aşağı çekmişti. Geçtiğimiz haftayı dalgalı bir grafikle yükseliş içerisinde kapatan çeyrek altın güne 765 liradan başladı Peki, dün yükseliş seyri gösteren altın fiyatlarında son durum ne olur? İşte altın piyasasında son veriler…

Altın fiyatları haftanın üçüncü işlem gününde hareketliliğini sürdürüyor. Altının ons fiyatındaki artışa paralel değer kazanan gram altın, önceki günü 468,1 liradan tamamlamıştı. Gram altın fiyatı, yeni güne yatay bir başlangıç yaparak 467 TL'den başladı.

9 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN NE KADAR?

9 Aralık Çarşamba günü altının gramı 466,70 liradan işleme alınıyor. Gram altında şu an itibarıyla yükseliş yaşanıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Çeyrek altın alış fiyatı bugün 757,00 lirada bulunurken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 764,90 lirada konumlanmış durumda.

CUMHURİYET ALTINI BUGÜN NE KADAR?

Geçtiğimiz günlerde alış hem de satış fiyatı 3 bin liranın altına gerileyen cumhuriyet altınının an itibarıyla alış fiyatı 3.028,40 satış fiyatı ise 3.048,50 TL.

YARIM ALTIN BUGÜN NE KADAR?

Yarım altın alış fiyatı bugün 1.514,10 lirada bulunurken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 1.530,00 lirada konumlanmış durumda.

22 AYAR BİLEZİK BUGÜN NE KADAR?

22 ayar bilezik bugün alış fiyatı 427,50 satış fiyatı ise 430,50 liradan işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103