9 Aralık Altın Fiyatları

Hafta sonu olmasına rağmen ekonomide en çok sorgulanan konulardan birisi altın fiyatları durumunda. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan ve her dönem gerek yatırım gerekse hediye aracı olarak kullanılan altın fiyatlarındaki son dakika gelişmelerini güncel olarak haberimizden takip edebilirsiniz. Altında alım ya da satım işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar hafta sonu piyasalarına yönelik araştırmalarını hız kesmeden yapıyor.

9 Aralık Altın Fiyatları

ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Haberimizin detaylarından altın fiyatlarına ulaşabilir, merak ettiğiniz türün bugün kaç TL'den işlem gördüğünü öğrenebilirsiniz.

GRAM ALTIN NE KADAR? 9 ARALIK

Son senelerde çeyrek altına oranla daha çok tercih edilen gram altın oldu.

Bununla birlikte gram altın fiyatlarındaki araştırmalar da tüm hızıyla devam ediyor. Gram altın 9 Aralık Pazar gününe 212,79 TL'den alınıp 212,93 TL'den satılarak başladı.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Kuşkusuz ülkemizde en çok tercih edilen altın türü çeyrek altındır. Çeyrek altın düğünlerde de akla gelen ilk hediyedir, aynı şekilde birikim açısından da yastıkaltı biriktirilen altınların büyük çoğunluğu çeyrek altındır.

Çeyrek altın bu sabah saatlerinde 340,41TL'den alınırken 348,17 TL'den satılıyor.

YARIM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Yarım altın fiyatlarında son durum şu şekilde; bu sabah yarım altın 678,70 TL'den alınırken 696,33 TL'den satılıyor.

TAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Tam altın fiyatları da vatandaşlar tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Tam altın bugün itibariyle 1.361,65 TL'den alınırken 1.388,40 TL'den satılıyor.

CUMHURİYET ALTIN FİYATLARI 9 ARALIK

Cumhuriyet altını ile çeyrek altın arasında benzerlikler söz konusudur. Cumhuriyet altını hem daha pahalı hem daha ağır olduğu için kolay kolay bozdurulmaz. Cumhuriyet altın fiyatlarında son durum şu şekilde; 1.410,00 TL'den alınırken 1.432,00 TL'den satılıyor.

22 AYAR BİLEZİK FİYATLARI BUGÜN NE KADAR?

9 Aralık Pazar günü 194,04 TL'den alınan 22 ayar bilezik, 194,21 TL'den satılarak işlem görüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103