Abdullahpaşa Mahallesi’nde İrtibat Ofisi Kuruldu

Abdullahpaşa Mahallesi’nde hak sahibi olan vatandaşlar için Toplu Konut İdaresi tarafından irtibat ofisi kuruldu.

Abdullahpaşa Mahallesi’nde İrtibat Ofisi Kuruldu

24 Ocak depreminin ardından Abdullahpaşa Mahallesi’nde konut için hak sahibi olan vatandaşlar için Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından irtibat ofisi kuruldu.

Kurulan irtibat ofisi Abdullahpaşa Mahallesi 2. Etap Ticaret Merkezi 20 numaralı dairede yer alıyor.

“TÜM ŞİKAYET VE TALEPLER ALINACAKTIR”

İrtibat ofisiyle ilgili yapılan açıklamada, “Abdullahpaşa Mahallesinde hak sahibi olan vatandaşların şikayet ve taleplerini bildirmeleri için Abdullahpaşa Mahallesi 2.Etap Ticaret Merkezi 20 Numarada İrtibat Ofisi kurulmuştur. Tüm şikayet ve talep formları iki nüsha halinde hazırlanacak ve karşılıklı imza altına alınarak değerlendirilecektir. Tüm şikayet ve talepler yerine gidilerek değerlendirilecek ve kullanımdan kaynaklı oluşan hasar ve zararlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Şantiye çalışanlarına, 3.Şahıslara bildirilen şikayetler ve talepler, tarafımıza ulaşmama ihtimalinden dolayı değerlendirmeye alınmayabilir. Talepler ve şikayetlerin daha hızlı bir şekilde giderilmeleri için yazılı olarak irtibat ofisimize bildirilmesi ya da irtibat ofisinde yazılı hale getirilip imza altına alınması gerekmektedir” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullahpasa 1 etap toki d 4
Abdullahpasa 1 etap toki d 4 - 2 hafta Önce

CATI OLUKLARINDAN SULAR TASMAKTA PARCALI VE KUCUK OLUKLARIN BU CATILAR ICIN YETERSIZ OLDUGU USTALARIN KENDI IFADELERI.CATI ICERIYE AKMAKTA,CEVRE BETONU YAGISLARLA COKMUS SU TEMELE INMEKTE,BALKONLARDAKI SU TAHLIYE BORULARINDAN SULAR BALKONLARDA SISMEKTE VS VS CIDDI OLARAK ELDEN GECIRILMELI...

Isler kontrol edilmeli
Isler kontrol edilmeli - 2 hafta Önce

Yapilmis isler ve tamiratlar kontrol edilmedikce yetkililer tarafindan bir anlami yok cunku gene bastan savma yapilip birakiliyor.Yuklenici firmalar sorunlari ciddi cozmelilr..

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117