banner83

Abdullapaşa, Türk Bayraklarıyla Donatıldı

Barış Harekatının başlamasıyla birlikte Abdullahpaşa Mahallesi’nde Türk bayrağı seferberliği ilan edildi. Mahalle muhtarı yavuz köse, halka ücretsiz Türk bayrağı dağıttı. Dağıtılan bayraklar evlerde ve esnafların dükkanlarında dalgalanacak.

Abdullapaşa, Türk Bayraklarıyla Donatıldı

Türkiye Barış Pınarı hareketinin üçüncü günündeyken Elazığlılarla gönülleriyle dualarıyla askerlerinin yanında olmaya çalışıyorlar. Abdullahpaşada da bir seferberlik var. Bütün evler ve işyerleri Türk bayrakları ile donatılıyor.

KÖSE, BİZDE MEHMETÇİĞİMİZ ZAFERDEN GELENE KADAR HER TARAFI BAYRAKLAŞTIRACAĞIZ.

 Abdullahpaşa Mahalle Muhtarı Yavuz Köse: “9 Ekim 2019 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Türk ordumuz c mücadelesine başladı. Tabi dualarımız fetih surelerini okuyan vatandaşlarımız oldu.  Her gün tabi dualarımızı gerçekleştiriyoruz. Bizde mahallemizde bunu başlatarak bir kampanya oluşturmak istedik. Elâzığ’ımızı komple iş yerlerimizi ve evlerimizi bayraklaştıralım dedik. Şuan sağ olsun Elazığ Belediye Başkanımız katkı sunarak muhtarımıza bayrak gönderdi. Bizde bu bayrakları şuan hem esnaflarımıza dağıtıyoruz. Hem apartmanlardan bayrağı gören vatandaşlarımız gelip muhtarlıktan bayraklarını alıyorlar. Allah’a çok şükür o konuda insanlarımız yani bir Mehmetçiğimizin bir terörle mücadelesinde orda olduğu zaman annelerimiz biliyoruz dualarını eksik etmiyor. Bizde Mehmetçiğimiz zaferden gelene kadar her tarafı bayraklaştıracağız” ifadelerini dile getirdi.

banner73
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7