Ağar ve Şerifoğulları, Hayvan Hastanesini Ziyaret Etti

Elazığ Belediyesi Hayvan Barınağında hayvanların bakımsız bırakıldığı iddiaları üzerine Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları hayvan hastanesinde incelemelerde bulundu.

Ağar ve Şerifoğulları, Hayvan Hastanesini Ziyaret Etti

Hayvan severlerin daveti üzerine Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, hayvan hastanesinde incelemelerde bulundu.

AĞAR: BURADAKİ İMKANLAR BİRÇOK YERDE YOK DİYEBİLİRİM

Hayvan hastanesinde açıklamalarda bulunan  AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, “Birçok yerde hayvan barınaklarını gezme fırsatı yakaladım. Elazığ’daki tesisler ise bir barınaktan ziyade Hayvan Hastanesi’dir. Veteriner Hekimler nezaretinde yürütülen çalışmalara bizatihi şahitlik yaptım. Veteriner İşleri Müdürümüz buradaki hizmetleri tek tek anlattı. İddialı bir şekilde söylüyorum ki Elazığ Belediyesi Hayvan Hastanesi Türkiye’nin en iyi hayvan hastanelerinden biridir. Buradaki imkanlar birçok yerde yok diyebilirim. Hayvan Hastanesi’ni görmeden, buradaki hizmetleri bilmeden yorum yapmak yanlıştır. Hayvan severlerin hiçbir şekilde gözü arkada kalmasın. Türkiye’nin dört bir yanından bu tesisleri görmeye gelebilirler. Bizler gönlümüz rahat bir şekilde buradan ayrılıyor ve bu tesise emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7