Ahıska Türkleri İçin Mevlit Okutuldu

İl Müftülüğü tarafından Aşağıdemirtaş Geçici Konaklama Merkezi’nde mevlidi şerif okutuldu.

Ahıska Türkleri İçin Mevlit Okutuldu

İl Müftülüğü tarafından Aşağıdemirtaş Geçici Konaklama Merkezi’nde mevlit programı düzenlendi.

Geçici Konaklama Merkezi’nde kalan Ahıska Türkleri için düzenlenen program AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, AFAD İl Müdürü da katıldı. 

Mevlidi şerif programında Kuran’ı Kerim okundu, ilahiler seslendirildi

Mevlit Programı İl Müftüsü Selami Aydın’ın duaları ile son buldu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Ahıska Türklerinin geleneklerinden göreneklerinden kopmadığını ifade etti.

DEMİRBAĞ: BİZİM İLÇELERİMİZ İLİMİZ KÖYLERİMİZİ HATIRLATTI BİZE

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “ Allah razı olsun şöyle bir yarım asır öncesine gittim ben tabi yaşım 66 bir 50 yıl önceki bizim ilçelerimiz ilimiz köylerimizi hatırlattı bize. Örf adetlerinden, geleneklerinden kopmamış kardeşlerimiz. Hanımı ile erkeği ile çocuğu ile Allah razı olsun. Bu örf adet geleneklerini yaşatan bu kardeşlerimizi cenabı Allah her daim yardımcısı olsun inşallah. Bizlerde cumhurbaşkanımızın riyasetinde inşallah devlet olarak millet olarak üzerimize düşeni yapacağız. Bu kardeşlerimizi kendi toprakları diyelim kendi memleketlerinde en iyi şekilde ağırlayacağız. Ben emeği geçen kardeşlerimize teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2022, 19:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
6543
6543 - 3 ay Önce

şu seçim gelseydide göreydiz koskoca il 15 ilçe sadece palularlamı idare ediliyordu göreydiz siz zalim alçak utanmazlar getirdiğiniz halklara sağlık eğitim dini her alanda iyi bakın ihtiyaçlarını giderin iş aş oluşturun şehir nüfusu artıyor ortada iş aş yok gençlere

Palulu
Palulu @6543 - 3 ay Önce

Boş boş konuşmayın. Sadece Palulular mı vekil Elazığda? Belediye başkanı palulu mu? Öyle olsa bile Palu da elazığın bir ilçesi değil mi? Eleştiri yaparken bile kin kusuyorsunuz..

SIRADAKİ HABER

banner109