Aile Sosyal Hizmetler Sendikası’ndan Tunceli’ye Ziyaret

Aile Sosyal Hizmetler ve Sağlık İş Sendikası Elazığ, Malatya Adıyaman, Tunceli Ve Bingöl Bölge Başkanı Ahmet Deniz Gürtürk, Tunceli’ye giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Aile Sosyal Hizmetler Sendikası’ndan Tunceli’ye Ziyaret

Aile Sosyal Hizmetler ve Sağlık İş Sendikası Bölge Başkanı Ahmet Deniz Gürtürk Tunceli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

GÜRTÜRK: HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDUK

Başkan Gürtürk Tunceli ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada; “Aile Sosyal Hizmetler ve Sağlık İşçileri bölge başkanlığımıza bağlı bulunan Tunceli ilimizi ziyaretimizde Tunceli Valisi Mehmet Ali Özkan ve yeni atanan Tunceli Başsavcısı Enver Eroğlu’nu makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk.  Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nu da makamında ziyaret ederek pandemi süresince sağlık çalışanlarına işe gidiş ve dönüşlerde ücretsiz olan ulaşım hizmetlerinden dolayı kendisine ve belediye çalışanlarına şükranlarımızı ilettik. Aile Sosyal hizmetler il müdürlüğüne bağlı tüm çalışanlarımızı da ücretsiz ulaşım hizmetleri konusunda Tunceli belediye başkanı ile yaptığım görüşme sonrasında, talebinizi en kısa zamanda hayata geçireceğim açıklamasında bulundu. Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünü ziyaret ederek Songül Acar müdüremize kurumlarda çalışan işçi arkadaşlarımızın özlük haklarında olan eksiklikleri anlattık. Bu programımızda bizleri misafir olarak ağırlayan Aile Sosyal Hizmetler müdüremiz Songül Acar’a sendikamız adına teşekkür ederiz” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103