AK Parti Bingöl Teşkilatı, Elazığ İl Başkanı Yıldırım’ı Ziyaret Etti

AK Parti Bingöl Milletvekilleri Yılmaz ve Berdibek beraberinde İl Başkanı Haşim Sağlar ile AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ı ziyaret etti.

AK Parti Bingöl Teşkilatı, Elazığ İl Başkanı Yıldırım’ı Ziyaret Etti

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar Elazığ’a geldi.

Ak Parti Bingöl Teşkilatı, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve parti yönetimiyle bir araya geldi.

AK Parti Bingöl Teşkilatı daha sonra Elazığ’ın bazı mahallelerini gezerek vatandaşları ziyaret etti.

YILDIRIM: NAZİK ZİYARETLERİNDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDİYORUM

İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada; “TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bingöl Milletvekilimiz Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve AK Parti Bingöl İl Başkanımız Haşim Sağlar’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Gittiler.
Gittiler. - 2 hafta Önce

Has Elazığlıların bir çoğu rahmeti rahmana kavuştu, geriye kalanlardan imkanı olanlar büyük şehirlere taşındı, Şartları uymayanlarda Elazığ'da evlerine çekildi. Elazığ Elazığ olmaktan uzaklaştı. Fırat Üniversitesinde Sosyoloji bölümü var. Elazığ'ın kırk yıllık değişimi adlı bir çalışma yapılsın. Bir şehrin nasıl deformasyona uğradığı ortaya çıkacaktır.

has Elazığlılar nerde
has Elazığlılar nerde - 2 hafta Önce

elazığ bozuldu. Has elazığlılar kölez, sonradan gelen mülteciler baş olmuş..bu düzen değişmeli

SIRADAKİ HABER

banner103