AK Parti Elazığ İl Başkanlığı İçin Gözler Genel Merkeze Çevrildi

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin istifa etmesinin ardından AK Parti Elazığ İl Başkanı’nın kim olacağı merak konusu olmuştu. İl Başkanını belirlemek için uzun bir süredir çalışmalar devam ederken 3 ismin AK Parti Genel Merkezine çağrıldığı öğrenildi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı İçin Gözler Genel Merkeze Çevrildi

Ramazan Gürgöze’nin AK Parti Elazığ İl Başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından AK Parti Elazığ İl Başkanını kim olacağı kamuoyunda merak ediliyordu.

64 gündür İl Başkanlığına atamanın yapılmadığı AK Parti’de il başkanını belirlemek için yapılan çalışmaların sonuna gelindi.

AK PARTİ GENEL MERKEZİ’NE 3 İSİM ÇAĞRILDI

Süreç içerisinde birçok kişinin ismi geçtiği AK Parti İl Başkanlığı için son olarak AK Parti Genel Merkezi’ne Elazığ’dan 3 isim çağrıldı. AK Parti İl Başkan Yardımcıları Şerafettin Yıldırım ve Haydar Evliyaoğlu ile birlikte AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Hasan Murat Öz genel merkeze davet edildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN 3 İSİM İLE GÖRÜŞECEK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yarın yapılacak olan MKYK toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan il başkanlığı için Ankara’ya davet edilen bu üç isimle görüşecek. Muhtemel olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan, genel merkeze davet edilen, Şerafettin Yıldırım, Haydar Evliyaoğlu ve Murat Öz arasından birini Elazığ İl Başkanı olarak görevlendirecek.

Görevlendirmenin yapılmasıyla birlikte yarın AK Parti’nin yeni Elazığ İl Başkanının belli olması bekleniyor.

FOTO: ŞERAFETTİN YILDIRIM

FOTO: HAYDAR EVLİYAOĞLU

FOTO: HASAN MURAT ÖZ

Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2020, 22:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
AHMET AĞA
AHMET AĞA - 2 yıl Önce

Metin Bulut ile Şahin Şerfoğulları Elazığda birlikte hareket ederek daha doğrusu ittifak kurarak kendi geleceklerini planlamaya çalışıyorlar. Şerafettin Yıldırım EBUAŞ Yönetmindeydi Metin Bulutun adamı, Haydar Evliyaoğlu Korkut Şerifoğullarının arkadaşı, Murat Öz Mustafa Şerifoğulları ortağı pardon aile ortağı ve her dönemin adamı?

Ali Gün
Ali Gün - 2 yıl Önce

ELAZIĞ D BULDUKLARI ÖMERLER BUNLAR MI. ÜÇÜNÜNDE HAKKINDA NELER KONUŞULUYOR.KAMUOYUNDA. YAZIK EDİYORLAR BU PARTİYE. METİN BULUT ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI İTTİFAKI AK PARTİYİ NEREYE GÖTÜRÜYOR.

Kubo
Kubo - 2 yıl Önce

Allah aşkına bu nedir evliyaoğulları yanılmaz sayesinde sermaye yapttı gazi caddesi bunların elinde şeyhlikle hocalıkla işi götürdüler velhasıl vay memleketimin haline

Kubo
Kubo @Kubo - 2 yıl Önce

Buradan yazıyorum ki mutlaka herbiri bu yorumları okur belki anlarlar ne demek istediğimi tevazu kalmamış bunlarda zengine günaydın fakire good morning olmuş bunlarınki.alimden zalim de olur vesselam

Kubo
Kubo @Kubo - 2 yıl Önce

Mehmet kardeş ben şeyhlere bir şey demedim yanlışlarını gördüm desem günaha girerim.bu son nesil torunlar için diyorum onların maneviyatı ile yollarını açıyorlar şeyh torunu gibi gezmiyorlar burunları 1 metre havada

mehmet
mehmet @Kubo - 2 yıl Önce

3 nesildir manevi önderlik yapıyor evliyaoğulları, şimdiye kadar şeyhlerden 1 kişi bile incinmiş mi? torunlardan ticaretle uğraşanlar var olabilir nesi yanlış? peygamber mesleği...ha torunarından incinmiş olanalar olabilir onu bilmem ama ben şeyhime laf ettirmem

AK Partili
AK Partili - 2 yıl Önce

Hani Elazığda temayül yoklaması yapılmıştı. Temayülden çıkan isimler bunlar mı. Temayülü Metin Bulut ile Şahin Şerifoğulları yakın ekibinde yapmışlar anlaşılan.Milletin partisi kimlerin eline kaldı Zalım Ğalıt.

Şehrin sahibi
Şehrin sahibi - 2 yıl Önce

Metin bulut kimm...
Şahin Kimm...
Şerafettin kim...
Haydar Kimm....
Murat Kimm...
Bakın adamlar bunlar işte
Öncede ifade ettim işte, Bunlara bakın şehire not verin.
Müstehakkkkkkkkk bu memlekete
Akp milletin anatomisini herşeyini bozdun.
Allah senin yanına bırakmasın. Amin

Sahipsiz Elazığ
Sahipsiz Elazığ - 2 yıl Önce

VAllaha Metin Bulut Ve Şahin Şerifoğulları Ailesine helal olsun. Bu memleketi tapuladılar. Yanlız bu devran böyle gitmez. Ankaradan güya heyetler geldi gitti geldi gitti kesin onlarda Eğlenmeye yemek yemeye gelmişler abeleri talimat vermiş. O kadar adamın içinden çıka çıka tapu maliklerinin adamları çıkmış.

Kaya Çilingiroğlu
Kaya Çilingiroğlu - 2 yıl Önce

Bence içlerinde olması gereken kişi Murat bey yakından tanımam ucuylede sadece 5 dk muhabbetim oldu murat bey açık ara önde BANA GÖRE. Şerafettin bey hem EBUAŞ yönetiminde hem ziver holding Yönetim kurulu üyesi ve muhasebesine bakıyor Elazığ'ın tüm ünlü isimlerinin muhasebecisi hem ak parti il başkanlığının para kasası da bunda imzası olmadan bir kuruş harcanmıyor sürekli malvarlığı artıyor şüphe uyandırıcı ama bilemedim

Orkun Oğuz
Orkun Oğuz - 2 yıl Önce

Bu evliyaçağası veya diğer muhasebeci olursa parti faaliyetini durdurup kapısına kilit bursa daha kârlı olur.
Ankara'da bu davanın temelinden gelen yeni emekli teknokrat Mücahit ER gibi bir adam gibi adam varken,bu ne aramasıdır.REİS' imize arzımızdır.

gakgo
gakgo @Orkun Oğuz - 2 yıl Önce

reisin bu yorumu gözden kaçırma iihtimali var cimerden yazsan belki ne bileyim


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109