AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Teşkilatı Birinci Oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın normalleşme süreci ile birlikte yaptığı "Gönül Seferberliği" çağrısı, Elazığ AK gençlik mensuplarında büyük bir hareketlilik meydana getirdi.

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Teşkilatı Birinci Oldu

AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı koordinesinde yürütülen çalışma sonucunda AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı, en çok üye toplayan 1’inci il oldu.

BAŞKAN ERDOĞAN: 2023'TE 15 MİLYON ÜYEYE ULAŞMIŞ OLACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’ye yeni üye kazandırma ile ilgili yaptığı açıklamada, “Yeni üye kazanma çalışmaları asla ihmal etmememiz gereken hususlardan. Hedefimiz her sene 1 milyon yeni üye yapmaktır. Böylece 2023'te 15 milyon üyeye ulaşmış olacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2020, 22:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özkan
Özkan - 4 ay Önce

Millet işe girmek icin ister istemez eli mahkum üye oluyor diyin suna

Zaza
Zaza - 4 ay Önce

Hele bi seçim olsun gürsel bey 5 vekilin oyunu alir

PKK sevicisi hdp yalayıcısı parti de olması Gürsel beyin yok sayılması için yeter
PKK sevicisi hdp yalayıcısı parti de olması Gürsel beyin yok sayılması için yeter @Zaza - 4 ay Önce

Bi bakın CHP.chp politikalarına.ne kadar devlet düşmanı var işbirlikçi

Akın
Akın @Zaza - 4 ay Önce

CHP en son ne zaman hükümetteydi, CHP'nin bu ülkeye kazandırdıkları neler, bilmezsiniz ama konuşmaya gelince en öndesiniz. Mensubu olduğu parti ne yapmış, şikayetçi olduğunuz yönleri nedir?

Akın
Akın @Zaza - 4 ay Önce

Zaza 23, mensubu olduğu partinin İstanbul'da, Ankara'da, Eskişehir'de, İzmir'de, Adana'da, Mersin'de, Hatay'da, Aydın'da, Bolu'da, Antalya'da, Muğla'da ve diğer yerlerde yaptıkları belli. Sen de sana söylenen yalanlara inanmaya devam et. :)

Zaza 23
Zaza 23 @Zaza - 4 ay Önce

Ben asla Gürsel Erol’a oy vermem mensubu olduğu parti belli

Gakko
Gakko - 4 ay Önce

Gürsel bey iş yapan adam de artık parti martiyi bırakalım ha bu ELAZİZ için depremde mertçe Elazığ için çırpındı adam Elazığ için koşan biri partisini sever yada sevmezsiniz ama adam beyler gerçekten Elazığ için çalışıyor

kerim
kerim @Gakko - 4 ay Önce

zaza23 seçtiğiniz kişiler ortada :) Sana mutluluklar.. Sen Chpnin öyle olduğunu düşünmeye devam et sakın sorgulama.Yanlışa doğru demeye devam hadi bakalım..

Emir
Emir @Gakko - 4 ay Önce

Asıl zırvalayan sensin Zaza23.sen saldırmışsın.git zırvalarını başka yerde anlat.CHP düşmanlığıda seni kör etmiş.yandaş medya izlemeyi bırak sağlığına zarar.

Zaza 23
Zaza 23 @Gakko - 4 ay Önce

anca reklam yapsın.gitsin Tunceli’den aday olsun

Zaza 23
Zaza 23 @Gakko - 4 ay Önce

Niye hepiniz birden saldırmaya başladınız.haber başkasıyla ilgili.gidin kendi haberlerinize yorum yapın.bu kadar Ak parti düşmanlığı sizi kör etmiş.

Hursit
Hursit - 4 ay Önce

Dort milletvekili ayni masanin okey ekibi gibi..Yerlerini degistirip degistirip millete sunuyorlar.Belli kisiler etrafinda sec dur.Ama oyun bitti artik millet bunlardan bikti. Begenirsiniz begenmezsiniz Gursel Erol bey Elazig icin calisiyor...Tabiki oyumuz onun .Sonuc hosumuza gitse de gitmese de bu.Deprem bizi uyandirdi.Sahipsiz oldugumuzu gorduk.

Bozo23
Bozo23 - 4 ay Önce

Olsa olsa trollukte birinci olurlar. Şu acun nun topladığı 70 milyar ve deprem paraları nerede millet perişan oldu. Hiç değilse elektrik d.gaz su paralarinda indirim yapın. Ve aboneliklerde indirim yapın.

Muhittinbey
Muhittinbey - 4 ay Önce

Elazığın maalesef öncelikle tarafsız bir basın organı yok şu haber sitesi bile maalesef hükümet yanlısı Elazığ milleti maalesef şuanki hükümet oraya taş koysun taşa oy verirler

karakoçan lı
karakoçan lı - 4 ay Önce

ELAZIĞ HABER SİZ NEDEN HEP AKP REKLAMINI YAPIYORSUNUZ BUNUN ALTINDAKİ SEBEP NE BİZİMLE PAYLAŞSANIZ SEVİNİRİZ

Pole
Pole - 4 ay Önce

Hükümetler, yaranmak için üye olmak ister,çünkü millet aç işsiz, yöneticilerin başarısı değil, parti başkanları da dereceye girmişti sma istifa ettirdiler ...


SIRADAKİ HABER

banner7