AK Parti Elazığ Milletvekili Balık, Arıcak ve Beldeleri Gezdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Okubay ile birlikte Arıcak ilçesi ve beldelerinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Elazığ Milletvekili Balık, Arıcak ve Beldeleri Gezdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, beraberinde İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Murat Okubay, Arıcak İlçe Başkanı Nadir Gülşen ve Arıcak İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte Arıcak ve beldelerini gezdi.

Arıcak İlçesi ile programına başlayan Milletvekili Balık ilk olarak partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.

YILDIRIM: BİRÇOK HİZMET İLÇEMİZE KAZANDIRILDI

İlçe binasında değerlendirmelerde bulunan Arıcak Belediye Başkanı Ferit Yıldırım, “Sayın vekilim uğurlu, daha öncede kuraklığın olduğu bir dönemde gelmişti yağışlar başlamıştı. Bir önceki akşam geleceği haberini aldıktan sonra yağışlar başladı, halen devam ediyor. Bereketin vesilesi oldu bir yerde. 7-8 yıl süre zarfında gerçekten ilçemizde kısmen hayal etmediğimiz bazı yatırımlar gerçekleşti. Bunlardan bir tanesi ilçe devlet hastanesi… Gerçekten nüfus olarak şartlarımız uygun değildi. Bu hastaneyi buraya kazandırmak bayağı bir emek isterdi, bayağı bir çaba isterdi. Bu emeği, bu çabayı başta vekilim ve diğer vekillerime, il başkanıma, bürokratlarımıza onula beraber birçok hizmet ilçemize kazandırıldı” ifadelerini kullandı.

BALIK: VATANDAŞIMIZA HER KONUDA DESTEK OLMAYA ÇALIŞTIK

Partililerine hitap eden Milletvekili Sermin Balık, “Allah’ın izniyle inşallah Arıcak için çok daha iyilerini, çok daha güzellerini hayal ediyoruz emin olun ki bunları da yapma gayreti içerisindeyiz ve yapacağız. Şimdi teşkilatların da parti kurulduğundan beri bugüne olanları da görüyorum. O günden bugüne birlikte yol yürüdüğümüz insanları da görüyorum. 20 yılda çok şey değişti Türkiye’de. Biz iktidara geldiğimizde memurun maaşını ödeyemeyen bir Türkiye’den hakikatten refah seviyesi yüksek Arıcak’a, ilçelerine, beldelerine, hastane yapabilen, yol, su, elektrik problemleri çözülmüş bir Türkiye’ye geldik. En önemli yaptığımız şey bana göre biz insana yaptık en önemlisi. Evet yollar yaptık, insanları birleştirdik, havaalanları yaptık, su sorununu çözdük, hastaneler yaptık ama en önemli yatırımımızı biz direk insanlarımıza yaptık. Özellikle dezavantajlı vatandaşlarımıza, engellilerimize, yaşlılarımıza, okuyanımıza, okumayanımıza, esnafımıza her konuda destek olmaya çalıştık” şeklinde konuştu.

BALIK: VATANDAŞLARIMIZIN TAMAMINA ÜCRETSİZ HİZMET VEREBİLDİK

Yaşanan ekonomik krizlere değinen Milletvekili Balık, “Bütün dünya pandeminin etkisi altında. Bütün dünya bir kapanma yaşadı, bununla birlikte Türkiye’de yaşadı. Dünyada yıkılmaz denilen süper güçler, büyük güçler sağlık sistemine parayla bile erişemezken parayla bile sağlık hizmetini vatandaşlara veremezken biz ülkemizde ilçesinden beldesine her yerdeki vatandaşımıza sağlık hizmetini tamamen ücretsiz verdik. Hiç yıkılmaz denilen ülkelerde insanların sokaklarda öldüğünü görürken cenazelerini toplu mezarlara gömdüklerini görürken ülkemizde elhamdülillah pandemiye rağmen bir bunu yaşamadık. Bu da 20 yılda sağlık sisteminde yaptığımız yatırımın bize geri dönüşüdür. Hastaneler yapıldığında bize ‘ne gereği var’ denildi. Şehir hastanesi Elazığ’a yapıldığında ‘bu kadar büyük hastaneye gerek var mıydı?’ ama biz hem deprem sonrası hem pandemide Elazığ’da sağlık alanında hiçbir sıkıntı yaşamadık ve vatandaşlarımızın tamamına ücretsiz hizmet verebildik” dedi.

BALIK: BÜTÜN DÜNYA AYNI KRİZİ YAŞIYOR

Milletvekili Sermin Balık, “Sayın Cumhurbaşkanımız Türkiye’ye yatırım getirmek için, Türkiye’de hakikatten kalkınmayı sağlamak için var gücüyle çalışıyor. Bütün hükümetimiz var gücüyle çalışıyor. Bir seçim öncesi bizi patates ile, soğanla vurdular, onların fiyatıyla vurdular. Bir sonraki seçimde patates, soğanı üretici dökmesin diye bir satın aldık ve vatandaşlarımıza dağıttık. Arkasından birçok şey yaşandı. Pandemide bütün dünya kapandı. Bütün dünya aynı krizi yaşıyor. Bütün dünya kapandı; tabi ki Türkiye’de kapandı. Bunda bir küçülme oldu mu? bir zarar oldu mu elbette ki oldu. Biz esnafımız zarar etmesin, esnafımız geçimini sağlayabilsin diye hakikatten pek çok ülke veremezken bir esnafımıza destek olduk. Çalışamayan vatandaşımıza destek olduk. Allah’ın izniyle bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Faizi düşürdük ki yatırımcı piyasaya çıktın, yatırımını yapsın, teşviklerden faydalansın ve bununla birlikte vatandaşlarımıza yeniden bir geri dönüşüm olsun” diye konuştu.

Milletvekili Balık, değerlendirmelerinin ardından parti binasında ilçe mahalle muhtarları ve köy muhtarlarından gelen talepleri dinledi.

Daha sonra ilçe Belediye Başkanlığını ziyaret eden Milletvekili Balık temaslarını Üçocak, Bükardi, Erimli beldeleri ile devam etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2021, 19:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakgo
Gakgo - 2 ay Önce

Gezdide ne yaptı dolarımı düşürdü gıda akaryakıtmı ucuzladı gece gündüzde gezse boş seçimlerde görüşürüz hepinize güle güle

Alabalık
Alabalık - 2 ay Önce

Bunun önünde herkes el pençe nıye durmuş faydası ne açıklayın Elazığ’a vah vah

Cemal
Cemal - 2 ay Önce

Bence en iyi ve başarılı Ak Parti Milletvekili, 45 milyar maaş alıp gramla et, tane ile domates almayı vatandaşa tavsiye etmiyor. Polemiklere girmiyor mütevazi ve halka yakın

Musap ali alp
Musap ali alp - 2 ay Önce

Sayın balık birde utanmadan merkez teşkilatında görev almak için çaba çaba sarfediyorsun, seni başımıza bela ettik birde türkiyeninmi başına bela olasın. Kul hakkı yiyisiz kul hakkı nasıl çıkacaksız allahın karşısına, hiçmi korkmisiiz allahdannn

Macit Tümen
Macit Tümen @Musap ali alp - 2 ay Önce

Ben Sermin Hanım Vekil olduğu için AK Partiye oy veriyorum. Çok başarılı bir vekil yolu açık olsun

Nazmi Sevinç
Nazmi Sevinç @Musap ali alp - 2 ay Önce

Ulaştırma Bakanı, Çevre Şehircilik veya Hazine Bakanlığından birisi çok iyi olur. Bakan olmasını çok isteriz. Yakışır ablama

Gereksiz vekil istifa et
Gereksiz vekil istifa et - 2 ay Önce

Senin ne faydan var Elazığ a ancak akrabalarının işlerini halledersin seni Allah’a havale ediyorum

Palulu Cafer
Palulu Cafer @Gereksiz vekil istifa et - 2 ay Önce

Bence en gerekli vekilimiz Kendisini tekrar vekil görmek isteyen çok insan var.

milletvekili
milletvekili - 2 ay Önce

Senden milletvekili olmaz, git evinde yemek yap. Tahsilin ne?

Behlül Bülbül
Behlül Bülbül @milletvekili - 2 ay Önce

Seçime aynı milletvekilleri ve Şahin bey ile gidilmeli hatta Sermin hanım ilk sırada olmalı. Ben AK Partiye sadece vekillerimiz ve Belediye Başkanımız için oy veriyorum. Hep vekil olsunlar hep vekil kalsınlar daha ne isterim.

Gakgo
Gakgo - 2 ay Önce

Sayın Vekilim Feti Sekine ataması yapılan müdür yardımcısı için gösterdiğiniz gayreti herkes biliyor,bunu size kuzeniniz dr haımın söylediğinide biliyoruzpartinizlede ilgisi olmayan dedikodu üreten bu adamınasıl bela edersiniz hastaneye anlamak zor

Palulu Cafer
Palulu Cafer @Gakgo - 2 ay Önce

İyi yapmış

Palulu23
Palulu23 - 2 ay Önce

Yaw He he seçimden seçime gezerler icraat yok


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109