AK Parti Elazığ Önceki Dönem İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin Acı Günü

AK Parti önceki dönem Elazığ İl Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Koordinatörü Ramazan Gürgöze’nin annesi Hayriye Gürgöze vefat etti.

AK Parti Elazığ Önceki Dönem İl Başkanı Ramazan Gürgöze’nin Acı Günü

AK Parti önceki dönem Elazığ İl Başkanı ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Koordinatörü Ramazan Gürgöze’nin annesi Hayriye Gürgöze koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti.

Merhume Hayriye Gürgöze için 3 Ocak Pazar günü sabah saat 10.00'da Doğukent Ulu Cami'de cenaze namazı kılınacak. Cenaze namazının ardından merhume Gürgöze Asri Mezarlıkta son yolculuğuna uğurlanacak.

Gürgöze ailesi başsağlığı dileklerini telefon ile kabul edecek.

Kanal Fırat Medya Grubu olarak merhuma Hayriye Gürgöze’ye Allah’tan rahmet, başta Ramazan Gürgöze olmak üzere Gürgöze ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz…

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 21:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah
Abdullah - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin başkanımızın başı sağolsun.Hakikaten bu virüs insanlık için çok büyük bir imtihan.Sevgili Peyhamberimiz iki cihanın Sultanı Efendimizin (sav.) müjdesi acılarımızı dindiriyor.Bulaşıcı hastalıktan vefat eden Müslümanın hükmen şehid olmasını sahih hadisle bizlere müjdeliyor.Baskanimiza ve ailesin sabri cemil Allahtan niyaz ediyorum.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 2 ay Önce

Allah rahmet eylesin. Yarabbi yaşlı nüfusumuzu sen koru

SIRADAKİ HABER

banner103