AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen, Hüseynik Türküsünü Okudu

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği Anadolu Sohbetleri programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, Harput yöresine ait olan Hüseynik türküsünü hem çaldı hem de söyledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şen, Hüseynik Türküsünü Okudu

Anadolu Yayıncılar Derneği’nin düzenlediği Anadolu Sohbetleri programının konuğu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen oldu. Mustafa Şen aralarında Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık’ın da olduğu gazetecilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Mustafa Şen “müziğin dili evrenseldir her kültüre hitap eder kavga değil barış üretir” dedi. Anadolu Sohbetleri programında Mustafa Şen Ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel’in uzun ince bir yoldayım türküsünü çaldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, daha sonra Harput yöresine ait olan Hüseynik türküsünü hem çaldı hem de söyledi.

Şen’e Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, ATV Ankara Temsilcisi Şebnem Bursalı, Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı, Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı, Demirören Ankara Temsilcisi Ercan Gürses, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Çay TV Genel Müdürü Hasan Yavuz Bakır, Kanal Fırat ve Kanal E Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık eşlik etti.

Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan, “Mustafa Şen bey işinin ehli güzel bağlama çalıyor ancak biz gazeteciler maalesef müzik konusunda sınıfta kaldık” dedi.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 19:29
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz
Cengiz - 1 ay Önce

Ne mutlu size

Gakkoş
Gakkoş - 1 ay Önce

Vay bee...işte bu....anca Elazigin türküsünü okurlar..

Savaş
Savaş - 1 ay Önce

Boş işler ve boş adamlar .

yirmi
yirmi - 1 ay Önce

Yandaş medyada sıradan bir gün. Abdulkadir Selvi de gelmiş tam olmuş. Hürriyet, Akit, Akşam, ATV, Kanal 7... Tam bir "yandaşlar" geçidi.

Senin yaptığın
Senin yaptığın - 1 ay Önce

Haberin .........

Elazığ lı
Elazığ lı - 1 ay Önce

Demek orada corona da yok başkası öyle fotoğraf çekse çeza kesilir.Bunlara ceza da yok.

elazğ
elazğ - 1 ay Önce

seçime gidin halk size türkü okuyacak güle güle yavrum güle güle

FUAT
FUAT - 1 ay Önce

menfaat için bir araya gelen kaymak yiyen takımı.....


SIRADAKİ HABER

banner103