AK Parti İl Başkanı Gürgöze, Vatandaşları Dinledi

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Çatalçeşme, Salıbaba, Karşıkaya ve Mustafa Paşa Mahallelerinde depremden etkilenen vatandaşları dinledi, devletin, milletinin yaralarını sarmak için elinden geleni yapmaya çalıştığını söyledi.

AK Parti İl Başkanı Gürgöze, Vatandaşları Dinledi

AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, depremin vurduğu mahallelerde vatandaşları dinledi.

Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Gürgöze, Elazığlıların yaralarının sarılmaya çalışıldığını ifade etti.

Çatalçeşme, Salıbaba, Karşıyaka, Rüstempaşa ve Mustafa Paşa Mahallelerini gezen Başkan Gürgöze, vatandaşların ihtiyaçlarını yerinde tespit etti.

GÜRGÖZE: VATANDAŞIMIZIN SORUNLARINI EN KISA SÜREDE ÇÖZMEYE ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, halkımızın yaralarının sarılması için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğine dikkat çekerek, “Yaşadığımız depremin sadece binalarda değil yüreğimizde de yıkımları oldu. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla devletimizin tüm imkanları şehrimiz için sefer edildi. Bir yandan hasar tespit çalışmaları bir yandan yardımlar organize edilirken diğer yandan kalıcı çözümler için toplu konut planlama çalışmaları yapılmaktadır. Sürekli olarak mahalle mahalle sokak sokak ev ev gezerek halkımızın sorunlarını yerinde tespit ediyor, çözümler üretiyoruz. Her gün mahalleleri geziyor vatandaşlarımızı dinliyoruz, ihtiyaçları alıp hemen gidermeye çalışıyoruz. Elazığ halkı vakur duruşuyla bu zor günleri de atlatacaktır. Şehrimizin her bir köşesindeki vatandaşımızın sorunlarını en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. İnşallah bu günleri de el birliğiyle atlatacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7