AK Parti İl Başkanı Yıldırım'dan Ateşin Kahramanlarına Moral Ziyareti

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yangınlarla mücadelede özveriyle çalışan personellere moral ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkanı Yıldırım'dan Ateşin Kahramanlarına Moral Ziyareti

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı yangın ekibini ziyaret eden Başkan Yıldırım, kendilerine görevlerinde kolaylıklar diledi.

YILDIRIM: MORAL VERME ADINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİK

İtfaiyeciliğin köklü ve önemli bir meslek olduğuna dikkat çeken Başkan Yıldırım, "İtfaiyecilik çok eski bir teşkilat ve gerçekten zor olan mesleklerden bir tanesi. İnsanlara yangın, kaza ve diğer afetlerde yardımcı oluyorlar. Her türlü yangın, felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda ve mesai kavramı gözetmeksizin çalışan bütün itfaiye personeline de çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Allah bu görevlerde kendilerine kolaylıklar versin, kazasız belasız görevlerini en şekilde tamamlamayı nasip etsin. Tabi malum birkaç gün önce birçok şehrimizde yaşanan orman yangınları bizleri ziyadesiyle üzdü. Elazığ'dan da çok sayıda ekip bu yangınlara müdahale için gitti. Biz de ateşin kahramanlarına moral verme adına ziyaret gerçekleştirdik. Çok şükür çoğu yangın özverili çalışmalarla kontrol altına alındı. Devam eden yangınların söndürülme çalışmaları sürüyor. Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Parti ülkesi haline geldik
Parti ülkesi haline geldik - 6 ay Önce

Parti lideri valinin önünde geliyorsa orda demokrasi yoktur...Dün eleştirilen tek parti döneminden, milli şef döneminden ne fark var ki?

elazığlı
elazığlı - 6 ay Önce

DEPREMİN YARALARINI SARMASI GEREKEN KURUMLARI BÖYLE İP GİBİ DİZİLMİYOR. OLAY TAMAMEN ŞOV. GÜNDEMDE BU KONU VAR YARDIR GİTSİN HESABI... DARALTILAN YOLLARDAN YAPILMAYAN OKULLARDAN VE YEŞİL ALANSIZ MAHALLERE NİYE UĞRAMIYORSUNUZ...

Abdullahpaşa mağdurları verilen söz linktedir
Abdullahpaşa mağdurları verilen söz linktedir - 6 ay Önce

https://www.facebook.com/groups/333212088258496/permalink/359698938943144/

Okan
Okan - 6 ay Önce

İl başkanımkimdir bunların saygı duruşuna geçmiş memleket yandı bitti
10 gün bir yangını söndüremedik yazıktır ülkemize herşey siyaset olmuş git adamlarına işine baksın millet dizmişsin sıraya

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109