AK Parti İl Teşkilatından CHP Milletvekilleri Hakkında Suç Duyurusu

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindekiler, Elazığ Adliyesine giderek, Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiği gerekçesi ile tutuklanan gazeteci Sedef Kabaş’ın yer aldığı programa katılan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında da suç duyurusunda bulundu.

AK Parti İl Teşkilatından CHP Milletvekilleri Hakkında Suç Duyurusu

Gazeteci Sedef Kabaş katıldığı bir televizyon programında söylediği sözler nedeniyle Cumartesi günü, “Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

81 ilde AK Parti teşkilatları söz konusu programda konuk olan CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu hakkında da suç duyurusunda bulundu.

Elazığ Adliyesine giden AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İlçe başkan yardımcıları ve partililer eşlik etti.

YILDIRIM: BU DEFA HİÇBİR ŞEKİLDE TAHAMMÜLÜ OLMAYAN AĞIR BİR HAKARETTE BULUNMUŞTUR

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “CHP’nin adeta yayın organı haline gelen TELE1 ekranlarında sistematik olarak partimize genel başkanımıza ilke hukuk ahlak tanımayan seviyesiz ifadelerle en ağır saldırılar gerçekleştirilmektedir. 14 Ocak’ta Uğur Dündar’ın moderatörlüğünü yaptığı programa CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve İstanbul CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu ve sözde gazeteci Sedef Kabaş konuk olmuştur. Bu programda Kabaş AK Parti genel başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’a bu defa hiçbir şekilde tahammülü olmayan ağır bir hakarette bulunmuştur. Daha öncesinde değişik zamanlarda ağır hakaretlerde bulunmuş program konukları da bu hakarete sessiz kalarak ortak olmuşlardır. Ülkemiz son 20 yıldır diplomasiden askeri hamlelere, sanayiden teknolojiye, sağlıktan adalete yaptığı devrimsel kalkınma hamleleri ile tarih sahnesinde kutlu yürüyüşüne devam etmektedir. Yapılan kalkınma hamleleri ile prangalarından kurtulan ülkemiz itibar kazanmış bölge coğrafyasında ve uluslararası arenada söz sahibi bir ülke haline gelmiştir. Bu büyük başarıda en büyük pay hiç şüphesiz genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’a aittir.” dedi.

Suç duyurusunda bulunduktan sonra açıklamalarda bulunan Başkan Yıldırım, muhalefet partililerine yüklendi.

YILDIRIM: ÇARESİZLER YA KÜFÜRLER SAVURUR YA TEHDİT YA DA HAKARETLERDE BULUNUR YA DA SALDIRIYA GEÇER

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Ülkemiz biryandan son 20 yıldır gerçekleştirdiği yoğun kalkınma hamleleri serüvenine devam ederken bir yandan da maalesef Dünya’nın hiçbir ülkesinde görülmeyecek düşük seviyede bir muhalefet anlayışının engellenmeleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu seviyesi düşük muhalefet anlayışı ülkemizin içeride ve dışarıda menfaatinin her daim karşısında yer alarak toplumsal huzurumuza kast edecek hiçbir fırsatı kaçırmamakta. Ve gizli açık her türlü ihanet şebekeleri ile ortak hareket etmekte imtina etmemektedir. Milletimizin oyları ile seçilmiş Sayın Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin değerlerinin karşısında durmayı muhalefet yapmak zanneden bu zihniyet bir kez daha kendisini göstermiştir. Söyleyecek sözü olmayan çaresizler ya küfürler savurur ya tehdit ya da hakaretlerde bulunur ya da saldırıya geçer. Şundan emin olabilirsiniz siz saldırdıkça biz liderimizi daha çok seviyoruz ona daha sıkı sarılıyoruz siz saldırdıkça biz Türkiye’nin liderinin açtığı yolda yürüyüşümüze daha kararlı sürdürüyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gündem değiştirme çabaları (alkış)
gündem değiştirme çabaları (alkış) - 4 ay Önce

gündem değiştirme çabası. elazığda 3-5 garibana iş sağlayın aş sağlayın derseniz saklanacak delik ararlar. vatandaş bence yemiyor bu numaraları yiyiyorsa da kendi bilir. torunlarından helallik istemek zorunda kalırlar. ayık olmak lazım kapiş!!!!

Şov peşinde koşun...
Şov peşinde koşun... - 4 ay Önce

Bırakın daha artık yaptığınız şovları yemiyoruz artık birgunde gidin bir evin bir vatandaşın kapısını çalın bu sogukta ne ihtiyacınız var diye herşeyiniz yalakalık olmuş insanlar hâlâ size oy veriyorsa eğer gerçekten akıl sağlıklarında şüphe var kör olsa hisseder ya....

Bilinçli ve zihniyetli olun.
Bilinçli ve zihniyetli olun. @Şov peşinde koşun... - 4 ay Önce

Klasik akp zihniyeti işte yapılan yanlışları söyleyince kemal chp şu bu akıl noksanlığı ve zihniyet bozukluğu olduğu burdan belli oluyor işte neden siz ve sizin gibilere yanlışlarınız ve yaptığınız haksızlıkları adam kayırmaca kül hakkına girdiğiniz yüzünüze vurulduğunda insanlara neden bir kimlik bürüyüp kalıba sokuyorsunuz bu millete menfaatiniz için çıkarlarınız için yaptıklarınız mahşer günü yüzünüze vurulacak şimdi milletten kaçsanızda mahşer günü hesap vereceksiniz.

Bos ziriltililar
Bos ziriltililar @Şov peşinde koşun... - 4 ay Önce

Boşbogaalik yapma ne körüz nede sen gibi 20 secim kaybetmisten hala koltuga çakılmistan medet umuyoruz . Biz 20 senedir bu ülkeye hzkmet edip her daim 1. Olmus erdogana destek veriyoruz . Eger aksi olsa 20 yilda bir defada kemaliniz kazanirdi aha ayagi mezara sallanacak yaşa geldi hala secilemedi .ve sizin hala umudunuz var ne kadar sacma

Bozo23
Bozo23 - 4 ay Önce

Ulan şu milletin yakasından bı düşün. Nedir bu koltuk sevdası. Olmuyor işte yonetemiyorsunuz,suçu başka yerde aramayın. Suçlunun ta kendisisiniz.

Elazığ lı
Elazığ lı - 4 ay Önce

İl başkanı insan kaçakçılığı yapan belediye başkanları İçin neden bir suç duyurusunda bulunmadı suç duyurusunu bırak bir kınana bile yapmadı durmak yok

Elâzığ 23
Elâzığ 23 - 4 ay Önce

Peki siz millete baskı yapmıyor musunuz milletin işine aşına karışmıyor musunuz ihalede fesat yapmıyor musunuzyazık ki size kalkmışsınız utanmadan sütte leke var bizde yok misali

El insaf
El insaf - 4 ay Önce

Bırakın daha artık yaptığınız şovları yemiyoruz artık birgunde gidin bir evin bir vatandaşın kapısını çalın bu sogukta ne ihtiyacınız var diye herşeyiniz yalakalık olmuş insanlar hâlâ size oy veriyorsa eğer gerçekten akıl sağlıklarında şüphe var kör olsa hisseder ya.... İnsanların kapılarını çalmadıklarını nerden biliyorsunuz? Mensubu oldukları partinin kurucusuna hakaret eden kişiye tepki göstermeyeceklerde neye gösterecekler.

Çıkar menfaat zinciri
Çıkar menfaat zinciri @El insaf - 4 ay Önce

El insaf size gerçekten elazığda 10 kişinin eline kalmış siyaset anlayışı 10 kişinin tanıdığı 100 kişiyle devam ediyor yardım anlayışı partiye gelen devlet ödeneklerini kendi malları gibi yardım yapmaları yeme içmeleri değil kendi mallarından bir göstersinler akan muslukları bir kesilsin bakalım genel başkanları mı akıllarına gelir partileri mi türkiyenin vatanın milletin insanlık için biraz çaba gösterin adam kayırmaca birilerini tutma bırakın bunları artık insanların akıllarıyla dalga geçmeyin herkesin bir hesabı varsa allayınca bir hesabı var elbet birgün menfaat zinciri tam ortadan kırılır.

Hido
Hido - 4 ay Önce

ULAN BAKARA MAKARA DIYENLERI NIYE BASTACI YAPTIZ.BIRAZ ADALETLI OLUN,YANLISA HER ZAMAN ITIRAZ EDIN BIRILERI ISTIYOR DIYE HOPLAMAYIN...PARCA KIRARSINIZ..

Spor müdürü de siyaset yapmaktan görev yapmıyor
Spor müdürü de siyaset yapmaktan görev yapmıyor - 4 ay Önce

Başkan bu Zevki yaşatma bence bu kurum müdürüne


SIRADAKİ HABER

banner109

banner117