AK Parti İl Yönetiminden, Medya Grubumuza Ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, medya grubumuzu ziyaret etti. Şehrin sorunlarının muhatabı olduklarını ifade eden Yıldırım, milletvekilleri ve belediye başkanı ile uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi.

AK Parti İl Yönetiminden, Medya Grubumuza Ziyaret

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, beraberinde İl Teşkilat Başkanı Cengiz Taş ile İl Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Sencer Selmanoğlu ile birlikte medya grubumuzu ziyaret etti.

Şerafettin Yıldırım ve beraberindekiler Genel Yayın Yönetmenimiz Zeki Akbıyık tarafından karşılandı.

YILDIRIM: EN ÇOK SAHADA OLMAYI ARZU EDİYORUZ

Yönetim ve yürütme kurulunun belirlenmesi sonrasında ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini ifade eden AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Yaklaşık bir 40 günlük il başkanlığım sürecinden sonra yönetimimizi netleştirdik. Ardından da dün itibariyle yürütme kurulumuzu netleştirdik, toplantılarımızı yaptık. Özellikle birbirinden değerli 40 kişilik bir yönetim ekibimizin şehrimize ve AK Parti’mize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Biz her zaman için sahadaydık ama yönetimimize henüz oluşmamıştı. Şimdi yönetimimizle birlikte sahaya indik. İlk ziyaretlerimize başladık. Bunların ardından ziyaretlerimizi bitirir bitirmez vatandaşımızla buluşacağız. Bugün Kanal Fırat Televizyonu ev sahipliğinde sizleri ziyarete geldik. Sizlere çok teşekkür ediyoruz bizi kabul ettiğiniz için. Biz bundan sonraki süreçte en çok sahada olmayı arzu ediyoruz. Şehrimizin bir takım sorunları var. Bunları çözmek için irademizle, samimiyetimizle, gayretimizle sahada olacağız” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: DANIŞMA KURULLARIMIZI VE KOMİTELERİ OLUŞTURDUK

Şehrin sorunlarının muhatabı olduklarını ifade eden Yıldırım, “Şehrin sorunlarından haberdarız, farkındayız. Muhataplık noktasında da bütün sorunların muhatabıyız. Çözümü noktasında da gücümüz nispetinde bize düşenle ilgili biz irade koyarak çözeceğiz inşallah. Bizi aşanları da gerekli yerlere ileteceğiz. Bu konuda sabır en fazla talep edebiliriz. Şehrin çok önemli bir depremden geçmiş ve birikmiş bazı sorunlarının olduğunu biliyoruz. Bunlar çözülmeyecek sorunlar değildir. Çözmek için de gayretimizle biz bunların üzerine gideceğiz. Biz bunları yaparken de şu anda yönetimimizde daha etkili olabilmek adına kurullar oluşturduk. Bu belki de bir ilk oluyor Elazığ için. Genelde teşkilatlar içinde ilk oluyor. 3-4 tane kurul oluşturduk, bu kurullarla sahadaki muhataplarını, sorunlarını daha yakından dinlemek, konteynır kentlerde olup biten sorunları daha yakından takip etmek, meslek sorunlarını daha yakından takip edebilmek, ticaret erbabımızın sorunlarını, taleplerini daha kısa zamanda dile getirmek anlamında danışma kurullarımızı ve komiteleri oluşturduk. Bu komitelerle birlikte sahada daha verimli çalışmalar yapma arzusundayız” şeklinde konuştu.

YILDIRIM: BİZ UYUMU BİRİNCİ DERECEDE ESAS ALIYORUZ

AK parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Bu şehrin 4 tane AK Parti milletvekili var. Önemli aktörlerimizden birisi de belediye başkanımız var. Biz bir ekibiz. Bir ailenin bireyleriyiz yönetimimizle beraber. Biz uyumu birinci derecede esas alıyoruz. Bizim ayrılık gibi bir unsurumuz söz konusu olamaz. Dolayısıyla her birimizin kendine göre sorumlulukları var. Ama biz ekip halinde birlikte çalışmayı çok önemsediğimiz için şu ana kadar da çok verimli bir birlikteliğimiz söz konusu. Bundan sonrada bunun artarak devam edeceğini düşünüyorum. Bunu dışında farklı bir şık veya faktörü düşünmek bile istemiyorum. Olmayacaktır da inşallah. Onlar bizim şehrimizin en önemli siyasi aktörleridir. Ve hepimiz aynı hedefe doğru yürüyoruz. Farklı bir şey düşünmemiz ve yapmamız söz konusu değildir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2020, 16:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109