AK Parti İstanbul Yönetimde İki Elazığlı İsim

AK Parti İstanbul 7.olağan kongresi sonrası il yönetimi belli oldu. Yönetimde Elazığ’dan da iki isim yer aldı. O isimlerden biri sivil toplum örgütü temsilcisi avukat Selçuk Kar ve AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal İşler Eski Başkanı Mahmut Rıdvan Nazırlı oldu.

AK Parti İstanbul Yönetimde İki Elazığlı İsim

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleşti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe oldu. AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu'nun 50 asil üyesi belli oldu.

AK Parti’nin İstanbul İl Yönetiminde Elazığ’dan da iki isim yer aldı. .

Bu isimlerden biri İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi avukat Selçuk Kar, diğeri de AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal İşler Eski Başkanı Mahmut Rıdvan Nazırlı oldu.

AK Parti İstanbul Yönetiminde olan Avukat Selçuk Kar, 1975 Elazığ doğdu. Yüksek tahsilini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Hukuk Fakültesinden 1998 yılında mezun oldu. Ensar Hukuk Bürosunun ortaklarından olan Av. Selçuk KAR, Medeni Hukuk, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku, Uluslararası Hukuk, İş Hukuku alanlarındaki davalarla yoğun olarak ilgilenmektedir. Mavi Marmara Davasını ve Türkiye’de gündem olan benzer birçok davayı yürüttü.

İş ve ticaret hayatından önemli isimlerin vekilliğini yapmakta olan Kar, birçok orta ve büyük ölçekli şirkete de danışmanlık hizmeti sunuyor.

Mesleki Çalışmaların yanı sıra sosyal faaliyetlere de zaman ayıran Kar, Günümüze kadar muhtelif Vakıf ve Derneklerde Yöneticilik ve Yönetim kurulu üyelikleri yaptı. Çeşitli dergilerde yazıları yayınlanan Kar,  Evli ve 3 çocuk babası.

İkinci isim ise işadamı Mahmut Rıdvan Nazırlı oldu. Geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden ilimizin kanaat önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı’nın da torunu olan Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal İşler Başkanlığı görevinde de bulundu.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 16:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kömür Han
Kömür Han - 2 ay Önce

:) Yuppi, Elazığ olarak ne kadar sevindik. Artık rahatlayacağız. MaşAllah :)

abdulselami uzunkavakdibindeyatanoğlu
abdulselami uzunkavakdibindeyatanoğlu @Kömür Han - 2 ay Önce

harika bir yorun tşk

Şakşakçı Bedo
Şakşakçı Bedo - 2 ay Önce

Bakan mı oldular. Kanal Fırat ailesine hayırlı olsun.

Tapir
Tapir - 2 ay Önce

Bize ne faydası olacak? Sıfır fayda...

Abdullah
Abdullah - 2 ay Önce

Selçuk Kar ilimiz için önemli bir şahsiyet çok iyi bir avukattır

Elazığlı
Elazığlı - 2 ay Önce

Selçuk Kar ilerde bakan olur

Taklacı Cengiz
Taklacı Cengiz - 2 ay Önce

Elaziz sızınla gurir duyiyur

Dertler bitti
Dertler bitti - 2 ay Önce

Elazığ ihya olur artık ben bu bir yerlere atanan Elazığlı haberlerini anlamış değilim ne oluyor memleket için onu da söyleyin bilelim

Kapir
Kapir - 2 ay Önce

Illa sana faydası mi olmalı,embesil.Kendini birşey zanneden gafil.

Tapir
Tapir @Kapir - 2 ay Önce

Sus lan adamı delirtme


SIRADAKİ HABER

banner7