AK Parti Mahalle Eğitim Programları Başladı

AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programları başladı. Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Yer sofrasının çocuklarıyız biz, dışarıdan ithal gelmedik” dedi.

AK Parti Mahalle Eğitim Programları Başladı

AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Eğitim Programları başladı.

81 ilde düzenlenen AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle Programı Atatürk Kültür Merkezi’nde Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Sermin Balık, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ilçe ve belediye başkanları, ilçe ve belde belediye başkanları ve mahalle temsilcileri katıldı.

,

YILDIRIM: SİYASET YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ

Programda konuşan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti’nin çok büyük bir aile olduğunu kaydederek, “AK Parti çok büyük bir aile. Onun lideri de çok onurlu ve şerefli bir lider. 20 yıldır bu ülkeye siyaset sahnesinde ve onun açmış olduğu şemsiye altında siyaset yapmaya devam ediyoruz. Allah onun ömrünü uzun etsin bizlere de yol arkadaşlığı etmeyi nasip etsin. Özellikle reis dediğimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan çok sık bir şeyi ifade ediyor; AK Parti sıradan bir parti değil. AK Parti bir davanın adıdır. Başta ben olmak üzere hiçbir birey teşkilatımızın üstünde değildir.” dedi.

YILDIRIM: MERDİVEN ALTI İMALATLARA İZİN VERMEYECEĞİZ

2023 seçimlerine değinen Yıldırım, “birbirimizin hukukunu koruyalım” diyerek, partililerini uyararak, “Rahmetli Menderes ve arkadaşlarını çok sudan bahanelerle ipe götüren zihniyetler, bugün çok canlı bir şekilde merdiven altı imalatlarına devam ediyorlar. Ama sizler ve bizler bir bütün olursak amayı lakini fakatı kullanmazsak liderimizin arkasında çalışırsak Allah’ın izniyle bu merdiven altı imalatlara izin vermeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Toplantıda daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajı izletildi.

AK Parti Genel Merkez ARGE Eğitim ve Araştırma Başkan Yardımcısı Osman Karaaslan, eğitim programı ile ilgili bilgiler aktardı.

Toplantının ikinci bölümü basına kapalı olarak gerçekleşti.


Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Facia
Facia - 1 ay Önce

Yer sofralarından sarayın masalarına kaçtiniz görüyoruz kimlerin hangi sofrada neler yediğini agzinizin kenarında garibanın çorbası damlıyor dişinizin arasında fakirin yiyemediği etlerin kırıntısı sıkışmış elinizde yetimin ekmegindeki unu duruyor kendini tanitmanin bu millet biliyor hangi masanın çocukları oldugunuzu

yaw he he
yaw he he @Facia - 1 ay Önce

Siyasetin kelime anlamını tercüme etmişsiniz

Sen kim siyasetçi olmak kim?
Sen kim siyasetçi olmak kim? - 1 ay Önce

Şehrin onlarca sorunu duruyor. Elazığ depremi yaşamış bir il. İssizligi azaltacak yatırımlara daha çok ihtiyacı varken siysetinizi gördük. Ekonomik tablo ve alım gücü ortada. Bunu da gördük.

Önce kurum müdürlerini gözden geçirin
Önce kurum müdürlerini gözden geçirin - 1 ay Önce

Önce kurum müdürlerini gözden geçirin.6-7 senedir müdürlük yapan şahıslar, kurumları babalarının çiftliklerine çevirdiler.

Vatandaşın biri
Vatandaşın biri - 1 ay Önce

Gelen zamlar alım gücümüzü mahvetti buna çare bulunmazsa halk olarak perişan günler bizi bekliyor

SIRADAKİ HABER

banner109